Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  09. May 2019 - 12. May 2019

AKTUALITY


JEZDECKÁ SPOLEČNOST EQUITANA MARTINICE

MARTINICE - MERCEDES-BENZ SUMMER CUP A ŠAMPIONÁT MLADÝCH KONÍ

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si zdvořile připomenout, že již probíhá přihlašování na naše další závody. Těmi jsou v příštím týdnu právě MERCEDES-BENZ SUMMER CUP ve dnech 27. - 30.7.2017. Rozpis závodů přináší pestrou směsici soutěží v kategorii PONY i velkých koní, pro děti i dospělé. Součástí závodů jsou soutěže Národního poháru ČJF dětí a mládeže ve skocích a samozřejmě také seriálu Plzeňská Jump Tour 2017. O víkendu budou soutěže probíhat i s vložením vodních překážek, takže závody to budou opravdu pestré. Přihlašování jako vždy na JIS ČJF.

V termínu 10. - 13.82017 pak přichází MARTINICKÝ ŠAMPIONÁT MLADÝCH KONÍ, který se po roční pauze vrací s horkými novinkami. Jmenujme například soutěže pro koně jdoucí prvním rokem, které ale nebudou součástí 4 základních vícekolových soutěží. Pro tyto mladé koně připravíme vyloženě přátelské parkury na výškách, které Vám přinesme zítra v rozpisu závodů. Cena boxů pro koně jdoucí prvním rokem bude snížena s ohledem na počet jejich soutěží. V sobotu pak vkládáme otevřené soutěže pro pony i velké koně a 2 soutěže STYLŠAMPIONÁTU DĚTÍ 2017 na velkých koních. Reagujeme tím tak na poptávku některých jezdců a trenérů, kteří si tím vhodně doplní svůj program tady v Martinicích. V každém případě bude tento víkend při MARTINICKÉM ŠAMPIONÁTU MLADÝCH KONÍ 2017 patřit jezdeckým nadějím - koním i jezdcům. Vložení rozpisu do JIS a otevření přihlášek předpokládáme nejpozději tento víkend. Chceme v každém případě tyto závody udržet pro budoucnost, snad se nám podaří získat i přízeň chovatelských svazů v ČR. Teď ale bojujeme o přízeň chovatelů samých, jestli k nám pošlou své koně právě na tyto závody mladých nadějí.

Přejeme Vám všem krásné léto a pokud se s Vámi neuvidíme při těchto závodech, pak doufáme, že při CZECH EQUESTRIAN MASTERS 2017 v září se uvidíme zcela jistě.

PS: všem děkujeme za účast, sponzorskou, diváckou, jezdeckou i jinou při mistrovství ČR minulý týden!! Byli jste perfektní!!


Autor: Martin Pecka Publikováno 19. 7. 2017 13:58

Martinice - informace k MČR 2017

Vážené dámy, vážení pánové,

již jen 3 dny zbývají do zahájení letošního " dospělého" Mistrovství ČR v parkurovém skákání. Dovolujeme si Vám nyní přinést několik informací.

V pátek byly uzavřeny přihlášky, přesto jsme do této chvíle zpracovávaly některé Vaše požadavky. Od této chvíle NEBUDOU PŘIJÍMÁNY ŽÁDNÉ DALŠÍ ZMĚNY. Vše budou již řešit vedoucí ekip v rámci oficiálního programu MČR dle rozpisu závodů. Děkujeme za pochopení.

Ve středu a ve čtvrtek proběhne příjezd účastníků, veterinární přejímka koní, ve čtvrtek proběhnou tréninky a prezentace do závodů. Přesný program přineseme v průběhu středy 12.7.2017.Účastníky závodů prosíme o dodržování parkovacích zvyklostí v Martinicích - zejména tedy kamiony před halami 3 a 4, osobní vozy s přívěsy v horní části louky nebo pokud jste ubytování v hotelu, pak na hotelovém nádvoří. malé hotelové parkoviště před SENÍKEM bude zcela uzavřeno pouze pro ubytované hosty v hotelu.

Dovolujeme si také srdečně pozvat rodinné příslušníky všech účastníků a další diváky, připraven je doprovodný program mimo kolbiště ( fotokoutek, kartářka, facepainting pro děti, dětský areálek, skákací trampolíny, zkušební jízdy vozy našeho generálního partnera MERCEDES-BENZ). A jako vždy, v sobotu večer PÁRTY MISTRŮ  v martinickém SENÍKU, pod taktovkou Ludvíka Jandourka, se speciální cenou pro letošní první mistry v družstvech.

Těšíme se na viděnou při letošním MČR v Martinicích.


Autor: Martin Pecka Publikováno 10. 7. 2017 18:43

MARTINICE - DŮLEŽITÉ INFORMACE K LETNÍM ZÁVODŮM

Vážené dámy, vážení pánové, přinášíme několik informací k našim závodům v červenci a srpnu:

MISTROVSTVÍ ČR 2017 -  protože máme pochopení pro Vaše časové vytížení, posunuli jsme včera uzávěrku přihlašování boxů na čtvrtek 6.7.2017 do 24.00 hodin. Po této uzávěrce však už nebude žádná další přijata.

MERCEDES-BENZ SUMMER CUP -  rozpis závodů bude zveřejněn do 48 hodin, čekají nás soutěže dětí na pony a velkých koních v rámci Národního skokového poháru dětí a mládeže a všechny ostatních soutěže až do nedělních 140 cm. V okamžiku otevření přihlášek Vás budeme informovat.

MARTINICKÝ ŠAMPIONÁT MLADÝCH KONÍ - rozpis bude zveřejněn příští týden a rovněž Vás budeme informovat

CZECH EQUESTRIAN MASTERS 2017 - rozpis závodů bude zveřejněn do 20.7.2017, přihlašování bude možné právě dle tohoto rozpisu

Děkujeme Vám za vaší účast a budeme se jako vždy těšit na viděnou.


Autor: Martin Pecka Publikováno 4. 7. 2017 9:55

MEMORIÁL JANA PAPOUŠKA - čtvrtek - zrušeny první 2 soutěže

Z důvodu silného deště rušíme v tuto chvíli dnešní první dvě soutěže, tedy 8A až 9B. O dalším budeme informovat.


Autor: Martin Pecka Publikováno 29. 6. 2017 6:23

Martinice - informace k příštím závodům

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vám přinést několik informací k příštím závodům v červnu, tedy k PONY WEEKENDU 2017 a MEMORIÁLU JANA PAPOUŠKA 2017.

PONY WEEKEND 2017 v termínu 10. - 11.6.2017 nabízí v tuto chvíli ještě několik posledních volných míst ve startovních listinách. připomínáme, že sobotní stylové soutěže patří do seriálu STYLŠAMPIONÁT PONY 2017. V sobotu a v neděli je pak možné bodovat do PLZEŇSKÉ JUMP TOUR 2017 kategorie PONY. Celé tyto závody vrcholí v neděli dvěma posledními soutěžemi obtížnosti SP a STP, vypsanými jako Ceny společnosti EQUISERVIS. Velmi se všichni těšíme na tyto závody a srdečně zveme i rodinné příslušníky malých jezdkyň a jezdců. Připraveno je i obnovené dětské hřiště v Martinicích, k dispozici bude minigolf po generální rekonstrukci a také nová trampolína pro nejmenší děti. Máme tedy celkem 2 trampolíny!! Autorem parkurů bude opět pan Zdeněk Krpela, který již mnohokrát prokázal svoje zkušenosti právě i v kategorii PONY.

Minulý týden byly otevřeny též přihlášky do závodů MEMORIÁL JANA PAPOUŠKA.  Tempo dosavadních přihlášek je vysoké a proto zdvořile doporučujeme všem zadat si svojí přihlášku včas. Důležité je zadat i počet koní do soutěží, přičemž tuto soutěž kdykoliv změníme. Prosíme o pochopení všechny závodníky, chceme toto zadávání soutěží kvůli absolutnímu počtu startů za každý den. Připomínáme, že stavitelem těchto závodů bude i letos pan Marco Behrens, který bude následně stavět i MČR. V loňském roce nabral jistě mnoho zkušeností, které se budou pro letošní rok jistě hodit. MEMORIÁL JANA PAPOUŠKA je jedním z vrcholů naší martinické závodní sezony a my doufáme, že tomu bude i letos. Chcete-li být při tom, prosíme, zadejte si přihlášky co nejdříve. Pozornost věnujte, prosím, i uzávěrce objednání boxů, je posunuta kvůli dodatečně stavěným stanovým boxům.

Všem děkujeme za účast či návštěvu, přejeme Vám úspěšný průběh sportovní sezony a těšíme se na viděnou v Martinicích, u rekonstruovaného kolbiště:-).


Autor: Martin Pecka Publikováno 30. 5. 2017 12:10

Martinice - PONY WEEKEND 2017 otevřen k přihlašování

Vážené dámy, vážení pánové, milí příznivci pony sportu,

dovolujeme si zdvořile oznámit, že dnešním dnem je otevřen k přihlašování závod PONY WEEKEND v termínu 10. - 11.6.2017 u nás v Martinicích. Součástí tohoto závodu jsou i kvalifikační kola STYLŠAMPIONÁTU PONY 2017 pod patronací ČJF a také kvalifikační kola Plzeňské Jump Tour PONY 2017. Všechny soutěže jsou otevřené, bodování do těchto seriálů je paralelní.

Doufáme, že i Vás budeme moci přivítat na letošních prvních vícedenních PONY závodech a třeba is i připomenout krásné chvilky z loňských CZECH EQUESTRIAN MASTERS. tyto závody samozřejmě letos také připravujeme a již brzy o nich budeme informovat.

CS7A4480.jpg


Publikováno 10. 5. 2017 12:29

Český drezúrní pohár 2017

Vážené dámy, vážení pánové, milí příznivci drezury,

zítra, tedy 3.5.2017 proběhne uzávěrka přihlášek pro letošní zahajovací kolo Českého drezúrního poháru. Ve čtvrtek 4.5. Vám přineseme předběžné startovní listiny a přesnější informace o časovém průběhu sobotních soutěží, předpokládáme zahájení v 8.00 hodin ráno.

CDP_COLOR - bile pozadi.jpg


Autor: Martin Pecka Publikováno 2. 5. 2017 16:45

VC Martinic - soutěže v sobotu a v neděli

Dobrý den, po technické poradě je na sobotu a neděli připraven upravený rozpis soutěží pro VC Martinic. Informace - soutěže najdete na www.ceskyskokovypohar.cz. Povinná prezentace pro tyto soutěže do soboty a neděle je dnes mezi 10.00 - 13.00 hodinou na telefonu pana Jiřího Bůžka 725 805 660 nebo e-mail jirka.buzek@volny.cz. Děkujeme za pochopení.

JS EQUITANA Martinice

VC Martinic po úpravě - sobota + neděle.jpg


Publikováno 28. 4. 2017 9:36

VC Martinice - páteční soutěže zrušeny

Dobrý den všem, musíme s velikým politováním oznámit, že ani páteční soutěže nebudou v rámci VC Martinic realizovány a to z důvodu trvalého deště. O sobotním programu vás budeme informovat.


Publikováno 28. 4. 2017 5:58

Velká cena martini - informace pro pátek

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vám přinést několik základních informací pro pátek 28.4.2017.

Zahájení první ranní soutěže je v 7.30 hodin. Parkur soutěže č.9A pro mladé koně bude postaven v hendikepu 110/115 cm, 9B - Czech Junior Cup zůstává na původních 115/120 cm.

Přejeme Vám příjemné odpoledne a těšíme se na viděnou.


Publikováno 27. 4. 2017 13:27