Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  15. duben 2020 - 19. duben 2020

AKTUALITY


JEZDECKÁ SPOLEČNOST EQUITANA MARTINICE

Martinice - snadné objednání boxů

Krátký formulář na objednání boxů je Vám k dispozici na našem webu u každých závodů. Omlouváme se, napadlo nás to až nyní a jistě Vám tím usnadníme práci.


Publikováno 15. 4. 2014 18:18

Velká cena Martinic - objednávky boxů

Objednávky boxů můžete posílat  na e-mail reditel@equitana.cz. Následně v termínu prosíme o řádné přihlášky přes naše webové stránky. Děkujeme

ONLINE FORMULÁŘ PRO OBJEDNÁVKU BOXŮ


Autor: Martin Pecka Publikováno 14. 4. 2014 14:43

Český skokový pohár - Velká cena Martinic 2014

Již příští týden se zahajuje ve čtvrtek 24.dubna 13.ročník Českého skokového poháru. Velkou cenu v neděli již tradičně doplňují Czech Junior Cup a Equiservis Amateur Tour, veškeré informace jsou uvedeny v rozpisu závodů.

 

Uzávěrka objednávek boxů je stanovena na pátek 18.dubna tento týden, poté budeme reagovat dle možností a volných kapacit.

 

 


Autor: Martin Pecka Publikováno 14. 4. 2014 9:57

Martinice - vloženy startky a aktualizované Kvalifikace mladých koní

Vloženy startovní listiny na sobotu 12.4.2014 a aktualizované kvalifikační seznamy na nedělní finále MBST 2014 - START pro 5 a 6 leté koně.

Případné nepřesnosti ve startovní listině připomínkujte prosím na e-mail prihlasky@equitana.cz.

 

Děkujeme

Kvalifikační seznam MBST 2014 - START - mladí koně

 


Publikováno 11. 4. 2014 19:24

Martinice - splněné kvalifikace pro nedělní finále túry mladých koní

Pro nedělní finále Mercedes-Benz Spring Tour 2014 - START je žádáme jezdce, aby se do soboty 12.4.2014 do 16.00 hodin prezentovali v kanceláři závodů. V případě, že se kdokoliv z prvních 30 dle aktuálního pořadí finále neúčastní, proběhne do 16.30 dodatečná prezentace pro náhradníky dle aktuálního pořadí.

Připomínáme pouze, že vítěz této tour obdrží divokouv kartu pro nedělní finále Martinického šampiponátu mladých koní - Tour Magdalény Hrabánkové 2014. Totéž proběhne při květnových závodech 8. - 11.5.2014.

Průběžné pořadí najdete zde.


Publikováno 11. 4. 2014 16:41

Martinice - vloženy startky na čtvrtek

Omlouváme se za pozdní vložení startů a těšíme se na Vás v 8.00 ráno na viděnou.


Publikováno 9. 4. 2014 20:53

Martinice MBST - START- máme stále volné boxy

Díky vlastní kapacitě boxů stále můžeme přijmout objednávku boxů.

Zítra, tedy v úterý 8.4.2014, zveřejníme na webu přehled ustájení, plánujeme využití hal 1, 2 a 3. Při příjezdu do areálu Vám bude asistovat parkovací služba a stájový manažer. Logistika areálu se mírně změnila, parkování kamionů je upraveno směrem k novým sloupkům s přípojkami na elektrickou energii.

Účastníci bez ustájení budou parkovat také na jiné ploše, k dispozici budou mít i zásobníky s pitnou vodou pro koně. Žádáme všechny o úklid louky při odjezdu, k dispozici máte jak odpadkové kontejnery, tak kontejnery na piliny, slámu a hnůj.

Zítřejší informace budou kompletní, dbejte prosím pokynů našich pracovníků při příjezdu do areálu.

 

Děkujeme a těšíme se na viděnou.


Autor: Martin Pecka Publikováno 7. 4. 2014 13:30

Martinice - blíží se uzávěrka boxů - 4.dubna 2014!!

Vážené dámy, vážení pánové,

 

dovolujeme si zdvořile připomenout, že v pátek 4.dubna bude ukončen příjem objednávek boxů.

Vzhledem k nové kapacitě 190 pevných boxů je možné objednávat ustájení i na kratší termíny, vše najdete v našem rozpisu závodů.

 

Těšíme se na Vás


Publikováno 31. 3. 2014 16:01

Martinice - zrušení CSI Zduchovice kvůli nám? Nesmysl!!

Nevím, kdo z funkcionářů JC Zduchovice psal tuto tiskovou zprávu, protože se jedná o nepravdivou tiskovou zprávu.

1. Martinice uveřejnily svoje termíny více než 6 týdnů před ČJF. O Zduchovicích nemluvě. 

2. V zápisech Výkonného výboru ČJF není o CSI Zduchovice 2014 až do prosince ani zmínka. Pouze to, že JK La Bohéme Zduchovice stále dluží poplatek za zrušení CSI 2013!!!!

3. Při sestavování kalendáře nemohu být prorokem a tušit, že závody, které se léta pořádaly v červnu, chce někdo přesunout na jiný termín, který byl léta volný!! A když si pak někdo s přesunem vzpomene pozdě, je mi líto.

4. Závody a 140 cm v Martinicích vadí, ale že Středočeská oblast schválila na ten samý termín 140 cm v Hradištku u Sadské v rámci jedné oblasti, to nikomu nevadí?  

 

Proč se se skutečně zrušilo CSI ve Zduchovicích? Asi tušíme. Ale byli bychom velmi rádi, kdyby se každý staral sám o sebe. Komentáře, které jsou třeba na FCB o " našem přisprostlém jednání" jsou absolutně z nevědomosti.

Vážené dámy a vážení pánové, děláme v Martinicích pro jezdectví dost a v žádném případě netoužíme po konfliktech. Natož po konfliktech vznikých ze lhaní a pomlouvání, vzniklých z neznalosti a z nepravdy.

Omlouvám se za tuto zprávu, považovali jsme za vhodné říci pravdu.

Martin Pecka, jednatel JS EQUITANA

 


Autor: Martin Pecka Publikováno 28. 3. 2014 6:49

Z Martinic Vás zdraví Aleš Suchánek

Vážené dámy, vážení pánové,

zima se stává minulostí a jezdecká veřejnost se velmi rychle přesouvá z jezdeckých hal na venkovní kolbiště. Areály se chystají na příchod nové jezdecké sezony. V pilné přípravě jsou nejen jezdci a koně, ale i stavitelé, rozhodčí,  stewardi, Luďové, Daliborové a samozřejmě i hlasatelé a komentátoři, mezi které se taky počítám.

Sběr informací odborných, zákulisních, vážných i nevážných, to vše patří do fáze příprav. Myslím si, že pocit, který u většiny z nás převládá, je očekávání. Co bude jinak?  Co kdo vymyslel pro novou sezonu?

Mezi areály, které čeká nabitá sezona a v zimě rozhodně nezahálely, patří Equitana Martinice. O nových boxech toho bylo napsáno poměrně hodně . Startuje tady další, již třináctý ročník Českého skokového poháru, extraligy, která letos vstupuje do sezony bez generálního partnera. Těšit se můžeme na další Martinický šampionát mladých koní - Tour Magdalény Hrabánkové, Memoriál Jana Papouška, Mistrovství ČR 2014 a mnoho dalších prima akcí.

Když to trochu odlehčím, tak nemohu nezmínit ani pověstné párty v Seníku. Sezona bez nich by byla poloviční. Bylo by toho samozřejmě mnohem víc, co se dá zmínit.  

Dle mého názoru je třeba si atmosféru závodů hodně užít po sportovní i společenské stránce, a proto se já osobně na novou sezonu opravdu hodně těším. Věřte mi, že ze své pozice udělám co bude v mých silách, aby to byla sezona zajímavá a zábavná.

Těším se s Vámi na viděnou, ale hlavně na slyšenou v martinické aréně. První závody jsou již za 2 týdny!!

Aleš Suchánek

 


Publikováno 25. 3. 2014 15:05