Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  11. 07. 2024 - 14. 07. 2024

AKTUALITY


JEZDECKÁ SPOLEČNOST EQUITANA MARTINICE

Štítky:


Martinice - další závody již za 4 dny!!

Souhrn informací:

- vítězná dvojice soutěží mladých koní opět obdrží divokou kartu pro finále MŠMK - TMH 2014

- vybrané soutěže jsou jako kvalifikační kola součástí Západočeské Jump Tour 2014 dle rozpisu

- do kurzu některých parkurů bude zařazena vodní překážka - možnost tréninku " vody"

- Svaz chovatelů slovenského teplokrevníka v ČR bude vyhodnocovat tyto závody spolu s ostatními při poskytování finančního příspěvku pro účastníky Martinického šampionátu mladých koní - Tour Magdalény Hrabánkové 2014

- možnost i jednodenního ustájení koní v nových boxech - po předchozí objednávce nebo domluvě

- v ceně 2500,- Kč je ustájení koní na 4 dny ( ČT - NE ) včetně podestýlky a sena - cena je včetně DPH!!

- s ohledem na četnost závodů v současné době přijímáme objednávky boxů až do uzávěrky přihlášek!!

- autorem parkurů je opět Zdeněk Krpela, který letos u nás již 2x sklidil pochvalu za velmi dobře a korektně postavené kurzy

- následné letní závody budou již pod taktovkou zahraničních stavitelů - Luciena Somerse, Marka Hesse a Eduarda Petroviče

 

Těšíme se na Vás a Vaše přihlášky!!

Nový skok Mercedes-Benz není žádným problémem


Autor: Martin Pecka Publikováno 4. 5. 2014 19:53

Martinice pro progam dárcovství kostní dřeně

Jelikož při Velké ceně Martinic 2014 odstartovalo celkem 815 dvojic, dovolujeme si oznámit výši našeho skromného příspěvku na rozvoj dárcovství kostní dřeně.

Všichni členové Asociace Český skokový pohár se i letos zavázali odvést na účet Nadace pro transplantace kostní dřeně v Plzni částku 10,- Kč z každého startu. My v Martinicích jsme tedy uspořádali první kolo Českého skokového pohár  a slíbenou částku poukážeme ve výši rovných 10.000,-Kč. Doufáme jen, dokážeme pomoci alespoň malou měrou tomuto velmi potřebnému zdravotnickému programu.

 


Publikováno 3. 5. 2014 10:50

Martinice - Český skokový pohár

Za JS EQUITANA i Asociaci Český skokový pohár chceme všem poděkovat za účast při těchto závodech, za vynikající sportovní výsledky a budeme se těšit na setkávání s Vámi.

Příští závody u nás již za 2 týdny, opět s divokou kartou pro mladé koně na letní Martinický šampionát mladých koní - Tour Magdalény Hrabánkové. Součástí těchto závodů jsou i kvalifikační kola pro Západočeskou Jump Tour 2014.

Všem přejeme mnoho sportovních úspěchů a vše dobré.


Autor: Martin Pecka Publikováno 28. 4. 2014 11:33

Martinice - Český skokový pohár

Sledujte nedělní soutěže online na našem webu


Publikováno 27. 4. 2014 8:37

Martinice - Český skokový pohár 2014

Vloženy plánky dnešních parkurů...


Publikováno 26. 4. 2014 8:46

Martinice - vloženy plánky parkurů na pátek

Vloženy plánky soutěží od 115 cm na pátek.


Publikováno 24. 4. 2014 20:31

Martinice - Český skokový pohár 2014

Letošní novinkou bude uveřejnění plánků parkurů, jejichž autorem je pan Zdeněk Krpela. Plánky najdete na přehledné tabulce ve sloupci vedle výsledků.

Další novinkou letošní sezony je zcela nový, speciální skok MERCEDES-BENZ pro vyšší soutěže s délkou bariér 2,5 m a hranoly na plochých hácích místo klasických kulatých bariér.

 


Autor: Martin Pecka Publikováno 24. 4. 2014 13:34

Martinice - ČSP 2014 - telefonické prezentace

Zítra, to jest ve čtvrtek 24.4.2014, bude možné od 7.00 hodin provést telefonickou prezentaci na telefoním čísle  725 491 494, paní Petra Hlavatá, pro čtvrteční a páteční soutěže.


Publikováno 23. 4. 2014 19:08

Martinice - Český skokový pohár - Velká cena Martinic 2014

Již pouze několik posledních hodin nás dělí od startu 13.ročníku extraligy parkurového skákání - Českého skokového poháru 2014. Samozřejmě také zahajují Equiservis Amateur Tour 2014 a Czech Junior Cup 2014.

Martinické kolbiště je připraveno za příjemného jarního počasí přivítat tradiční startovní pole. V rámci sportovního programu prvního dne se představí nejen čeští, ale i slovenští jezdci.

Martinický areál bude poskytovta veškeré svoje služby jak je zvykem a my se na Vás již velmi těšíme.

Byly vloženy předběžné startovní listiny, novinkou bude i vkládání plánků parkurů na sobotu a neděli, které najdete u přehledné tabulky se startovními a výsledkovými listinami.


Autor: Martin Pecka Publikováno 23. 4. 2014 18:42

Martinice - Český skokový pohár 2014

Zahajovací kolo Českého skokového poháru začíná ve čtvrtek 24.4.2014. Připraveny jsou již tradiční Equiservis Amateur Tour, Czech Junior Cup a samozřejmě nedělní Velká cena Martinic. Pro vítěze Velkých cen jsou, mimo jiné, připraveny trofeje od stejného dodavatele, společnosti ASTERA s.r.o. ( viz foto níže).

Jak již byla veřejnost informována, i v letošním roce podporují pořadatelé Českého skokového poháru program Českého národního registru dárců dřeně a finančně přispějí odvodem z vybraného startovného na financování tohoto programu. Finanční prostředky budou zasílány na bankovní účet Nadace pro transplantace kostní dřeně v Plzni.

V Martinicích byl oproti loňskému roku lehce upraven rozpis závodů - byly vloženy otevřené soutěže v některých výškách. Pořadatel si však vyhrazuje právo na početní omezení startovních polí tak, aby zůstala zachována celková dobrá úroveň průběhu závodů.

Zázemí pro diváky zůstává stejné, bude tedy k dispozici i divácká nekrytá tribuna na západní straně kolbiště. Doufáme tedy, že bude svítit slunce a posezení zde bude v tomto jarním období příjemné.

V rámci programu Velké ceny Martinic bude jako vždy připraven také dětský koutek na sobotu a neděli.

 

 


Autor: Martin Pecka Publikováno 16. 4. 2014 10:12