Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  01. 10. 2020 - 04. 10. 2020

Jezdec Šampion Equitana Martinice

Pravidla celoroční soutěže v rámci skokové sezony 2020 v areálu Equitana Martinice ke stažení v PDF...

Věcné ceny pro vítěze

Kategorie NADĚJE: první cena - Elektrická koloběžka

Kategorie JUNIOR:  první cena - Motocykl, skútr o obsahu 50cm3

Kategorie ELITE muži a Kategorie ELITE ženy v obou kategoriích pro vítěze:

Víkendový pobyt ve sklípku Tosca pro 2 osoby na 2 noci

Zájezd dle vlastního výběru od CK Prima Zájezd v hodnotě 30.000,-

 

Do tohoto žebříčku se započítávají body ze všech parkurových soutěží konaných na kolbišti areálu Equitana Martinice v termínu od 30. 5. 2020 do 15. 8. 2020.

Bodovat mohou všichni jezdci s platnou licencí ČJF , pro rok 2020, figurující ve výsledkové listině.

V žebříčku mohou figurovat i jezdci zahraniční, ale bez nároku na cenu.

V každé dokončené skokové soutěži boduje prvních 10 jezdců.

Pokud mezi bodujícími figuruje jezdec vícekrát, započítávají se mu body pouze za nejlepší umístění a jeho další umístění mezi bodujícími se nepočítají. Body se přesunou na další jezdce ve výsledkové listině.

Bodové příděly:

V soutěžích do výšky základního parkuru 110 cm bere vítěz 10 bodů do žebříčku. Ostatní bodující vždy o jeden bod méně dle umístění.

V soutěžích do výšky základního parkuru 130 cm se body do žebříčku přepočítávají koeficientem 1,5. Vítěz tedy získá 15 bodů do žebříčku a ostatní bodující vždy o 1,5 bodu méně dle umístění.

V soutěžích s výškou základního parkuru 135 cm a vyšší se body do žebříčku přepočítávají koeficientem 2. Vítěz tedy získá 20 bodů do žebříčku a ostatní bodující vždy o 2 body méně dle umístění.

U soutěží dvoufázového skákání se jako ukazatel výšky parkuru pro bodové příděly bere výška překážek první fáze.

U soutěží se stupňovanou obtížností se jako ukazatel výšky parkuru pro bodové příděly bere maximální výška uvedená v propozicích soutěže.

V průběhu sezony bude vždy aktualizován žebříček soutěže včetně bodových zisků.

Po poslední dokončené soutěži v sezoně 2020 na kolbišti areálu Equitana Martinice ve výše uvedeném termínu bude sestaven konečný žebříček jezdců.

Vítězem soutěže Jezdec Šampion Equitana Martinice 2020 se stane jezdec s nejvyšším ziskem bodů do žebříčku. Podmínkou ovšem je osobní převzetí věcné ceny při závěrečném dekorovacím ceremoniálu.

V případě rovnosti bodů na prvním místě rozhodne o konečném pořadí větší příděl bodů v rámci posledních závodů započítávaných do tohoto žebříčku.

Pokud ani toto pravidlo nerozhodne, bude vítězem dekorován ten jezdec, který během sezony zapsal více bodových přídělů do celkového žebříčku.

Vyhodnocení soutěže Jezdec Šampion Equitana Martinice 2020 proběhne ve čtyřech kategoriích:

NADĚJE: jezdci, kteří dle informací obsažených v JIS v roce 2020  dovrší maximálně 14 let věku

JUNIOR:  jezdci, kteří dle informací obsažených v JIS v roce 2020  dovrší minimálně 15 a maximálně 17 let věku

ELITE muži: jezdci, kteří dle informací obsažených v JIS v roce 2020  dovrší minimálně 18 let věku

ELITE ženy: jezdkyně, které  dle informací obsažených v JIS v roce 2020  dovrší minimálně 18 let věku

Průběžné žebříčky /aktualizováno 28.7.2020/:

Muži

Ženy

Junioři

Naděje

Muži:

pořadí jezdec Body
1 Štětina Jan 150,5
2 Tretera Vladimír 62,5
3 Doležal Rudolf 62
4 Mayer Jiří Ing. 59
5 Zvára Ondřej 55,5
6 Písařík Adam 52,5
7 Bardon Jan 51
8 Motygin Sergej 49,5
9 Doležal Filip 48,5
10 Arient Ladislav 43,5
11 Zahoř Jan 41
12 Štorkán Martin 40,5
13 Jindra Jaroslav 39
14 Štěrba Jakub Ing. 38
15 Kotalík Matěj 35,5
16 Polák Karel 33,5
17 Kincl Josef ml. 25,5
17 Klus Marek 25,5
19 Šoupal Martin 24
20 Skřivan Jiří 22,5
21 Nágr Ondřej 22
22 Oulický Jiří MVDr. 21
22 Papoušek Kamil 21
24 Opatrný Aleš 20
25 Ludvík Filip Ing. 19,5
25 Žíla Zdeněk 19,5
27 Peca Natan 19
28 Wurster Maximilian 18,5
29 Brát Martin MVDr. 15
30 Majher Patrik 14
31 Malák Vladimír 12
32 Blažek Martin 10,5
32 Lánský Josef 10,5
32 Stružinský František 10,5
35 Adam Přemysl 10
35 Mrázek Josef 10
35 Mrzena Tomáš 10
35 Pospíšil Ondřej 10
39 Kůst Jaroslav 9
40 Hanousek Michal 8
40 Pospěch Daniel 8
40 Zahrádka Viktor 8
43 Petrus Jakub 7,5
44 Simovski Dušan 6,5
45 Horký Václav 6
45 Vítek Miloslav 6
47 Chýle Jan 4,5
47 Studnička Václav 4,5
49 Rolínek Daniel 4
50 Trunda Miroslav MVDr. 3
51 Rajčinová Silvia 2
51 Špičák Roman 2
51 Voksa Daniel 2
54 Luža Jiří 1,5

Ženy:

pořadí jezdec Body
1 Hanušová Kateřina Mgr. 85
2 Weagová Evelina 48,5
3 Holíková Iva 47
4 Šimečková Zuzana 45,5
5 Soukupová Natálie 42
5 Veselovská Kateřina 42
7 Portychová Linda 40
8 Zavoralová Štěpánka Ing. 39
9 Smrčková Lucie 34,5
10 Schejbalová Karolína 31,5
11 Šťovíčková Miroslava 31
12 Kučerová Kateřina 30
13 Hrachová Kateřina 29,5
14 Ulčová Natálie 28
15 Bierhanzlová Anna 27
16 Nosková Jana 25
17 Vrabcová Dastychová Hana 24
18 Stejskalová Soňa 23
19 Vegrichtová Denisa 22,5
20 Fenclová Vladislava 22
21 Kryspínová Daniela 21
22 Prášková Tereza 20,5
23 Melková Olga 19
23 Sluková Lucie 19
25 Bardonová Kateřina 18
26 Ryndová Denisa 17
26 Tesárková Dominika 17
26 Vlková Jiřina Kristina 17
29 Šrámková Markéta 16,5
30 Jančová Kamila 15
30 Mücková Tereza 15
30 Wáclavíková Kateřina 15
33 Hažmuková Michaela 14
33 Refková Michaela 14
35 Held Anna 12
35 Chrdlová Adéla 12
35 Nová Chantal 12
35 Pěknicová Martina 12
39 Marečková Kateřina 11
40 Mazuch Alexandra 10,5
40 Pokorná Adéla 10,5
40 Vacková Veronika 10,5
43 Rákosníková Tamara 10
44 Krausová Lucie 9
44 Mestenhauserová Kateřina 9
44 Pekárková Iva 9
44 Pelc Sabina 9
44 Tvrdíková Petra Mgr. 9
44 Valdmanová Jana 9
50 Kaclíková Kristýna 8
50 Levová Barbora 8
50 Mázdrová Kristýna 8
53 Škodová Markéta 7,5
53 Šoupalová Martina 7,5
55 Grünthalová Nicola 7
55 Loubalová Simona 7
55 Pokorná Hana 7
58 Hanuščinová Michala Mgr. 6
58 Hrdličková Tereza 6
58 Nechanická Kristýna 6
58 Pilbauerová Nela 6
58 Štefková Petra Mgr. 6
58 Šusterová Viktorie 6
64 Brucknerová Monika Dr. 5
64 Chloupková Barbora 5
64 Králová Michaela 5
67 Eisermannová Iva Mgr. 4,5
67 Přikrylová Pavlína 4,5
69 Hubená Lucie Ing. 4
69 Prachová Tereza 4
69 Růžičková Petra 4
69 Švejcarová Alice 4
73 Hnízdilová Eliška 3,5
74 Bejčková Denisa 3
74 Deverová Kateřina 3
74 Finsterle Sára 3
74 Knotková Sára 3
74 Kubrychtová Sára 3
74 Loužilová Tereza 3
74 Matějčková Anna 3
74 Mečavová Marie 3
74 Slancová Tereza Mgr. 3
74 Zupančič Eva 3
74 Žižáková Johana 3
85 Hemerová Aneta 2
85 Hofmanová Veronika 2
85 Padevětová Barbora 2
85 Štrauchová Veronika 2
85 Vyštajnová Alžběta 2
90 Frydrychová Barbora 1,5
90 Kolářová Lenka 1,5
90 Sušánková Jana 1,5
93 Bahbouhová Johanka 1
93 Haderková Michaela 1
93 Kolbabová Tereza 1
93 Morávková Nikola 1
93 Šnoblová Nicole 1
93 Trnková Ivana 1

Junioři:

pořadí jezdec Body
1 Svobodová Tereza 61
2 Egrová Nikola 49,5
3 Táboříková Jana 47,5
4 Dvořáková Sára 43,5
5 Pařenicová Petra 38
6 Prošková Žaneta 34
7 Helebrantová Anna 32
8 Písařík Oliver 31,5
9 Kopřivová Gabriela 29
10 Safari Leticia 28
11 Bečvářová Helena 26
12 Španko Emma Sophia 25,5
13 Očenášková Natálie 22,5
13 Saláková Ema 22,5
15 Nováková Karolína 20
16 Maršíková Julie 18
17 Jakubcová Tereza 16,5
18 Hasnedlová Eliška 16
19 Žižáková Viktorie 15
20 Holcová Martina 10,5
21 Kozová Johanka 9
22 Kostková Anna 8
23 Arnoldová Veronika 6
23 Bartoňková Nyna 6
23 Marková Bára 6
26 Humeni Vanesa 5,5
27 Chocholová Viktorie 5
27 Jandová Karolína 5
29 Pártlová Barbora 4,5
30 Neumannová Michaela 4
31 Holasová Ema 3
31 Melmerová Lucie 3
31 Moulisová Barbora 3
34 Kodadová Sarah 2
34 Třísková Kateřina 2

Naděje:

pořadí jezdec Body
1 Písařík Albert 68
2 Skutecký Viktor 60
3 Drastich Jakub 49
4 Vítek Anna Marie 48
5 Sovová Rozálie 46,5
6 Najmanová Laura 44
7 Sikora Martin 36
8 Korábová Barbora 33
9 Čížková Nicol 32
10 Nejedlá Eliška 31
11 Libichová Natálie 30,5
11 Růžičková Kateřina 30,5
13 Held Magdalena 28
14 Bubáková Kateřina 27
15 Šebestová Johana Laura 25,5
16 Picková Adéla 24
17 Dohnalová Emma 23
18 Sziekliková Markéta 22
19 Horká Gabriela 20
20 Pavlečková Lucie 18,5
21 Rajchmanová Andrea 18
22 Rybová Mína 16
23 Hakrová Adriana 15
23 Hlaváčková Klára 15
25 Dudová Anna 14
25 Musilová Adéla 14
25 Younis Naila 14
28 Vítek Kristina 13,5
29 Kodadová Davida 13
29 Wiszczorová Adéla 13
31 Abíková Ema 12
32 Doležalová Sára 11
33 Veverková Kristýna 10,5
34 Krejčířová Barbora 10
34 Křenková Barbora 10
34 Kykalová Emma 10
34 Sommer Vítek 10
34 Zeman ml. Jan 10
39 Písková Dominika 9
39 Plotnárková Pavlína 9
41 Abíková Tereza 8
41 Smitová Sofie 8
43 Merunková Anežka 7
43 Náprstková Natálie 7
43 Šafratová Sofie 7
43 Šimková Viktorie 7
43 Tovačovská Natálie 7
48 Opatrná Adéla 6
48 Zimová Nela 6
50 Karásková Kateřina 5
50 Trakalová Nikola 5
52 Mašková Štěpánka 4,5
53 Maláková Anna 4
54 Bauerová Jana 3
54 Čurdová Nicol 3
54 Hajšmanová Aneta 3
57 Janoušková Valerie 2,5
58 Benešová Kateřina 2
58 Kykalová Anna 2
58 Rejnek Ronald Tycho 2
58 Rothová Eva 2
62 Černá Eliška 1
62 Krejčí Štěpánka 1