Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
Žádný závod není k dispozici.

ONLINE VÝSLEDKY / ONLINE RESULTS

Závod Czech Riders Games 2019 * Martinice (A04D1)

Soutěž: 16_ 276.N2 Skoková soutěž –135 cm – FINÁLE GOLD TOUR

Aktualizováno 06.10.2019 16:49

Délka[m] / Rychlost[m/min] / stanovený čas / překážky:
K1: 410/350 71 12/10
K2: 320/350 55 9/8

Poslední uložený výsledek

Jezdec/Rider Kůň/Horse K1: K2:
Papoušek Kamil LOKI 1 0 / 59,59 0 / 39,39

Výsledky / Results

Pořadí / Order Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject K1: K2:
1 232 Papoušek Kamil LOKI 1 Stáj Papoušek, z.s. 0 / 59,59 0 / 39,39
2 257 Štětina Jan ZENTO-S Jezdecká stáj Schneider, z.s. 0 / 62,74 0 / 42,82
3 239 Štětina Jan GYLORD-S Jezdecká stáj Schneider, z.s. 0 / 62,76 0 / 43,50
4 226 Holíková Iva CELANO S BOHEMIA ENERGY Club a.s. 0 / 66,78 0 / 45,47
5 229 Horký Václav ASILE DE PAIX P JK Tandem 0 / 63,53 0 / 45,53
6 174 Studnička Václav WINIE THE POOH Jezdecké Centrum Zájezd 0 / 62,83 0 / 49,76
7 240 Štětina Jan CABARET S Jezdecká stáj Schneider, z.s. 0 / 63,50 4 / 47,48
8 233 Papoušek Kamil MISTER STAR VD ZANDHOEVE Stáj Papoušek, z.s. 0 / 63,94 4 / 51,11
9 177 Bardonová Kateřina LOGISTICA MM Jezdecké centrum Bardonov, z.s. 0 / 66,76 4 / 51,45
10 236 Holíková Iva NORMAN 1 BOHEMIA ENERGY Club a.s. 0 / 64,46 8 / 44,75
11 259 Šíma Jaroslav CHAPEAU BB Z SK Spálené Poříčí, o.s. 0 / 68,19
12 234 Papoušek Kamil GREAT FEELING 1 Stáj Papoušek, z.s. 4 / 61,55
13 237 Motygin Sergej ZIZOU Z JK Všetice 4 / 63,78
14 162 Vegrichtová Denisa CALINUS 4 Enfant Terrible s.r.o. 4 / 63,85
15 175 Hanuščinová Michala Mgr. PERSE NOVAEQUI Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. 4 / 64,83
16 176 Bardonová Kateřina GREENWOOD Jezdecké centrum Bardonov, z.s. 4 / 64,94
17 228 Dohnal Petr CANTHAGA STÁJ DOHNAL, z.s. 4 / 67,25
18 251 Smaha Luděk FLEXICON Sportovní stáj Smaha Dýšina 4 / 67,28
19 244 Simovski Dušan ZERO WASTE KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. 4 / 67,41
19 173 Mestenhauserová Kateřina TITAN 7 JK Mělník, z.s. 4 / 67,41
21 181 Luža Jiří LETS GO 1 Jezdecký klub Plzeň 4 / 70,54
22 227 Dohnal Petr TASHITA STÁJ DOHNAL, z.s. 8 / 63,23
23 211 Hanušová Kateřina Mgr. BALCAMOR JS Ohrazenice 8 / 63,76
24 167 Hanuščinová Michala Mgr. QUENTINA-H Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. 8 / 64,11
25 212 Hanušová Kateřina Mgr. CORNETS NINJA JS Ohrazenice 8 / 66,42
26 163 Táboříková Jana CORDELIA 1 JK Falea 12 / 66,16
27 210 Mayer Jiří Ing. ESMAN JS Ohrazenice 12 / 67,43
28 166 Chrdlová Adéla KARUSO DWERSE HAGEN Jezdecké Centrum Zájezd 16 / 61,93
29 172 Holíková Iva CARLINA 38 BOHEMIA ENERGY Club a.s. 20 / 67,66

Dále startuje / Will start

Další / Next Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject