Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  19. 05. 2022 - 22. 05. 2022

AKTUALITY


JEZDECKÁ SPOLEČNOST EQUITANA MARTINICE

Štítky:


Martinice - MEMORIÁL JANA PAPOUŠKA 2016

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vás zdvořile informovat o následujících závodech - MEMORIÁLU JANA PAPOUŠKA. tyto závody, stejně jako každý rok, vzbuzují opět enormní zájem. Vždyť na samotný Memoriál Jana Papouška je nahlášeno v tuto chvíli 52 dvojic!! Těší nás velmi Váš zájem, budeme se společně snažit o co nejlepší provedení závodů. Jsme sami zvědavi, čí jméno bude letos připsáno na putovní pohár této soutěže. Jen pro pořádek si připomeňme vítěze minulých ročníků:

2006  Jaroslav Jindra, MGT DIAS
2007  Kamil Papoušek, KONGO KING
2008  Zdeněk Žíla, CARLOS S.V. 
2009  Zuzana Zelinková, CAVALINO
2010  Jan Studnička, MAGIC BOY
2011  Jiří Hruška, ARISTO Z
2012  Jiří Luža, LAND REBEL S
2013  Vladimír Tretera, CAESAR 3
2014  Kamil Papoušek, BEL CANTO HRADIŠTĚ
2015  Aleš Opatrný, WALLY

Jak jsme již informovali, autorem parkurů bude tento rok pan Marco Behrens, člen týmu Christy Heibach z Aachen.

V tuto chvíli je zastaven příjem přihlášek na pátek, sobotu a neděli, dohlášení přes online systém je možné pouze na středu a čtvrtek. V případě, že někdo z Vás chce ještě zaslat vícedenní přihlášku, prosíme pouze na e-mail reditel@equitana.cz.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na konci června na viděnou.


Autor: Martin Pecka Publikováno 14. 6. 2016 9:43

Martinice - PONY WEEKEND

Jsou vloženy startky na zítřejší den, tedy na sobotu 11.6.2016.

Stylové soutěže ( č. 1, 2 a 3) jsou rozděleny na oddělení A a B s ohledem na celkové počty přihlášených dvojic.

Všichni pony jsou ustájeni jsou v hale č.1 a 2, na halách je umístěn rozpis boxů. Účastníci přijíždějící pouze na 1 den parkují po pravé straně v otevřeném výběhu.

Těšíme se na Vaši účast a zítra na viděnou u nás v Martinicích.


Autor: Martin Pecka Publikováno 10. 6. 2016 15:47

MARTINICE - PONY WEEKEND 11. - 12.6.2016

Vážené dámy, vážení pánové, příznivci pony sportu,

dovolujeme si zdvořile připomenout, že podle rozpisu závodů o tomto víkendu, tedy 11. - 12.6.2016, budou zítra ukončeny přihlášky pro všechny soutěže PONY.

Nyní několik informací k programu celého víkendu. S ohledem na počet přihlášených dvojic předpokládáme zahájení závodů v sobotu v 9.00 ráno. Veterinární přejímka koní bude od 7.00. Mezi 2. a 3. soutěží plánujeme malou ukázku pony parkurového skákání s vodičem nebo bez. Pokud má někdo zájem se této ukázky zúčastnit, pište prosím na e-mail jizdarna@equitana.cz.  Následně po skončení bude pokračovat soutěž č.3.

V neděli předpokládáme zahájení soutěžního dne v 8.00 ráno. Po skončení poslední soutěže následuje po krátké přestavbě kolbiště turnaj PONY GAMES. Mezi přihlášenými týmy z Čech a Moravy je také jedno rakouské družstvo a tak se můžeme těšit na "mezinárodní" pony turnaj. Zahájení turnaje orientačně předpokládáme ve 14.00 hodin.

Všechny přesné časy uvedeme na webu www.csi-martinice.cz po skončení uzávěrek nebo již v průběhu zítřejšího dne. Těšíme se na viděnou u pony sportu o tomto víkendu u nás  v Martinicích.


Autor: Martin Pecka Publikováno 8. 6. 2016 10:50

Martinice - informace k závodům v červnu 2016

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si zdvořile oznámit, že byly právě otevřeny přihlášky pro Memoriál Jana Papouška 2016. Autorem letošních parkurů bude pan Marco Behrens z Německa, člen týmu paní Christy Heibach z Aachen.

Tímto Vás tedy srdečně zveme na letošní ročník těchto již tradičních závodů a budeme se těšit na Vaše sportovní výkony.

Zároveň připomínáme, že již za 2 týdny proběhne v Martinicích PONY WEEKEND, nový projekt našeho areálu pro další období. Přihlášky na tyto závody jsou též k dispozici na online systému ČJF.


Autor: Martin Pecka Publikováno 28. 5. 2016 9:57

Martinice - PONY WEEKEND 2016 se blíží

Vážené dámy, vážení pánové, milí příznivci jezdeckého sportu,

dovolujeme si zdvořile upozornit, že je otevřeno přihlašování do závodů PONY WEEKEND 2016. Všechny jsou soutěže jsou určeny výhradně kategorii PONY, v sobotu i v neděli bude možné plnění kvalifikačních podmínek pro MČR pony ve stupni STPB. Všechny parkury bude stavět martinický dvorní stavitel, pan Zdeněk Krpela, velmi zkušený autor parkurů, který se velmi době orientuje též u kategorie PONY. Doufáme, že příznivcům PONY dokážeme společně připravit příjemný víkend plný kvalitního sportu a zážitků na martinickém kolbišti.

V neděli, po skončení závodů, absolvujeme cca od 14.00 hodin též další kolo PONY GAMES.

Těšíme se na viděnou v Martinicích o víkendu 11. - 12.6.2016.


Autor: Martin Pecka Publikováno 16. 5. 2016 9:29

Martinice -zahájení Českého drezúrního poháru 2016

Vážené dámy, vážení pánové,

na našem webu http://www.csi-martinice.cz/cesky-drezurni-pohar-2016  najdete startovní listiny na sobotu a neděli včetně časů zahájení jednotlivých soutěží. Nedělní rozvrh se samozřejmě může ještě měnit v závislosti na vývoji. První start v sobotu bude v 11.30 hodin a v neděli s největší pravděpodobností v 8.00 ráno.

v případě, že máte jakékoliv připomínky nebo dotazy, neváhejte se na nás obrátit na adresu e-mailu jizdarna@equitana.cz.

Předem děkujeme a těšíme se na viděnou tento víkend.


Autor: Martin Pecka Publikováno 28. 4. 2016 18:55

Martinice - ČESKÝ DREZÚRNÍ POHÁR 2016

CDP_COLOR - pruhledne pozadi.png

Vážení přátelé drezury,

dovolujeme si zdvořile upozornit, že dnes večer vyprší čas přihlášek pro zahajovací kolo Českého drezúrního poháru o tomto víkendu.

Termín přihlášek a tedy i přístup v online systému ČJF byl včera na několik žádostí prodloužen, nicméně dnes je skutečně poslední možný termín přihlášení.

Zítra Vám přineseme předběžný časový program soboty a neděle, ve čtvrtek pak zveřejníme startovní listiny. Dovolujeme si také upozornit, že již od pátečních ranních hodin bude k dispozici opracoviště i kolbiště pro trénink.

Těšíme se na viděnou a doufáme v lepší počasí.

 

Martin Pecka

JS EQUITANA Martinice


Autor: Martin Pecka Publikováno 26. 4. 2016 13:52

VELKÁ CENA MARTINIC 2016 - INFORMACE K ZÁVODŮM

Vážené dámy, vážení pánové,

s ohledem na počty startujících dvojic, na předpověď počasí a na celkový průběh pátečních a sobotních startů, rozhodl pořadatel po dohodě se sborem rozhodčích takto.

Stylová soutěž seriálu CZECH JUNIOR CUP se přesouvá na pátek, v sobotu se pojede soutěž na čas.

V sobotu dochází k přesunu soutěží č.15 a č.16 tak, že předposlední se pojede soutěž seriálu MLADÍ JEZDCI U25 - 135 cm, s 1 rozeskakováním dle rozpisu, a po skončení této soutěže následuje soutěž 140 cm na čas.

V pátek a v sobotu budou zahájeny první soutěže shodně v 7.00 hodin ráno.

Věříme, že tyto změny pochopíte, cílem je zajistit v těchto podmínkách co nejkorektnější průběh a výsledek všech parkurů.

Dále pořadatel sděluje, že není možné v průběhu závodů dohlašovat koně do soutěží. Změny jsou možné u nahlášených koní a jejich soutěží na daný den, tedy je možná pouze VÝMĚNA SOUTĚŽE.

Jakékoliv změny posílejte výhradně písemnou formou na adresu jizdarna@equitana.cz.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou.


Autor: Martin Pecka Publikováno 21. 4. 2016 9:59

Český drezúrní pohár Martinice - 30.4. - 1.5.2016

Vážené dámy, vážení pánové, milí přátelé drezury,

na našem webu http://www.csi-martinice.cz/cesky-drezurni-pohar-2016 najdete aktuálně předběžný, neschválený rozpis závodů Českého drezúrního poháru pro termín 30.4. - 1.5.2016. V případě, že kdokoliv z Vás potřebuje, rádi přijmeme Vaše předběžné přihlášky na e-mailu reditel@equitana.cz včetně požadavků na ustájení Vašich koní. Následně po spuštění těchto závodů v online systému, Vám přihlášku rádi založíme a necháme Vám pouze ke kontrole.

Ihned po schválení rozpisu Vás budeme o této skutečnosti informovat, v každém případě neočekáváme změnu v rozpisu soutěží těchto závodů.

Děkujeme všem za pochopení a těšíme se na viděnou u martinického drezúrního obdélníku.


Autor: Martin Pecka Publikováno 13. 4. 2016 15:12

Velká cena Martinic 2016

Vážené dámy, vážení pánové,

bohužel musíme oznámit, že přihlašování do Velké ceny Martinic již není možné. Důvodem je samozřejmě velmi vysoký počet startovních dvojic. Prosím, nevolejte, nepište. Další informace budou takto:

  • od této chvíle začínáme komunikovat výhradně z webu Českého skokového poháru, prosím, sledujte novinky na www.ceskyskokovypohar.cz
  • dnes do večera bude na webu Českého skokového poháru zveřejněn seznam startujících a jejich soutěží. Jelikož tušíme, že ne všichni z Vás mají soutěže vyplněné korektně a na celé závody, zdvořile žádáme o zasílání PÍSEMNÝCH ZMĚN na e-mail jizdarna@equitana.cz. Pouze písemně. Děkujeme. Uzávěrka těchto změn je stanovena na čtvrtek 14.4.2016 do 24.00 hodin. V pátek budou změny provedeny a uveřejněn nový seznam.
  • Předběžně se dá očekávat, že stylové soutěže Czech Junior Cup budou oproti rozpisu realizovány v pátek, nikoliv v sobotu. Tato informace bude ještě zveřejněna.

Všem děkujeme za pochopení naší situace. Museli jsme odmítnout řadu z Vás, kteří k nám pravidelně jezdíte. Velice nás to mrzí, ale nemůžeme vážně ohrozit průběh závodů při navyšování počtů startů. Opravdu to nejde. Ano, uzavřeli jsme přihlášky před termínem, ale zcela v souladu s pravidly, která nám dávají možnost přihlášky odmítnout. A my to děláme jen a jen z výše uvedených důvodů, i když je nám to líto.

Přejeme všem mnoho úspěchů a budeme se těšit na viděnou při zahajovacím kole Českého skokového poháru - Velké ceně Martinic 2016.


Autor: Martin Pecka Publikováno 12. 4. 2016 11:41