Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  19. 05. 2022 - 22. 05. 2022

AKTUALITY


JEZDECKÁ SPOLEČNOST EQUITANA MARTINICE

Štítky:


Martinice - Cena FIELD FORCE - info k závodům

Vážené dámy, vážení pánové,

zítra ráno v 8.00 startují naše letošní poslední závody, Cena FIELD FORCE. Program je beze změny, pouze stavba parkuru proběhne v časných ranních hodinách.

Prosím ty z Vás, kteří si případně přehodnotí svou účast na závodech, aby nám poslali zprávu na e-mail jizdarna@equitana.cz.  Jde nám pouze o co nejlepší rozvržení časů s ohledem na chladné počasí, které momentálně je.

Těšíme se tedy na viděnou a přejeme Vám pěkný den.


Autor: Martin Pecka Publikováno 15. 10. 2015 11:14

Martinice - přihlášky na CENA FIELD FORCE - 16.-18.říjen 2015

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si zdvořile připomenout, že přihlášky na naše letošní poslední jezdecké závody CENA FIELD FORCE 2015 můžete zadávat na adrese prihlasky.cjf.cz. Rozpis závodů najdete také zde nebo našem webu www.csi-martinice.cz . Ten má také novou podobu jak pro velké počítače tak pro mobilní zařízení jako tablety nebo telefony a my jen doufáme, že tato nová podoba našich webových stránek bude pro Vás uživatelsky příjemná.

Vzhledem k tomu, že se u těchto závod jedná o podzimní termín, bude startovní pole omezené kvůli denní viditelnosti. A proto že se jedná o poslední závody, plánu-jeme též rozloučení se sezonou 2015 ve večerních hodinách našeho hotelu.

Přejeme Vám všem krásný podzim a těšíme se na viděnou v Martinicích.

JS EQUITANA Martinice


Autor: Martin Pecka Publikováno 29. 9. 2015 10:53

Martinice - Cena FIELD FORCE bude v říjnu

Vážené dámy, vážení pánové,

s ohledem na Vaše četné dotazy si Vám dovolujeme sdělit, že naše jezdecké závody CENA FIELD FORCE  se uskuteční v náhradím termínu 16. - 18. října 2015 a budou to naše letošní poslední závody. Rozpis k těmto závodům najdete jako obvykle na našem webu - http://www.csi-martinice.cz/cena-field-force-2015.

A jelikož jsou to letošní poslední závody, plánujeme na sobotu večer něco netradičního. O všem Vás budeme informovat příští týden, do konce tohoto týdne otevřeme přihlašování na webu České jezdecké federace prihlasky.cjf.cz.

Děkujeme Vám všem za pochopení, ze známých důvodů jsme musei tento termín poskytnout finále Českého drezúrního poháru.

Všechny srdečně zdraví martinický tým a těší se na viděnou.

 

 


Autor: Martin Pecka Publikováno 23. 9. 2015 13:17

Martinice - finále Českého drezúrního poháru 2015

Vážené dámy, vážení pánové,

na základě včerejšího rozhodnutí Výkonného výboru České jezdecké federace je s okamžitou platností změněn rozpis závodů. Platí tedy první verze rozpisu a neplatí omezení účasti koní a jezdců s licencí platnou od 1.5.2015. Ostatní zůstává beze změny.

Pokud tedy kdokoliv z Vás má ještě zájem o dohlášení do těchto závodů, prosíme o zaslání dodatečné přihlášky na e-mail reditel@equitana.cz. Samozřejmě je možné přihlášení včetně ustájení bez ohledu na původní termín uzávěrky v rozpisu závodů. Dodatečnou uzávěrku stanovujeme na dnešní 24 hodinu.

Děkujeme Vám za pochopení, omlouváme se za komplikace a těšíme se na viděnou. 

 

S pěkným pozdravem

 

Martin Pecka

JS Equitana Martinice

16.9.2015


Autor: Martin Pecka Publikováno 16. 9. 2015 8:51

Martinice - Finále ČDP již příští týden - dnes uzávěrka přihlášek

Datum konání: 18. 9. 2015 - 20. 9. 2015

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si zdvořile připomenout, že dnes večer bude uzavřen příjem přihlášek pro finále Českého drezúrního poháru v Martinicích v termínu 18. - 20.září.

Toto finále jakožto tříkolová soutěž je otevřeno pro všechny dvojice dle pravidel ČDP bez nutnosti získání kvalifikací z průběhu letošní sezony. Do sboru rozhodčích byl získán vynikající německý porotce, pan Gotthilf Riexinger. Pro vítěze a umístěné v jednotlivých túrách ČDP 2015 jsou připraveny velmi zajímavé finanční odměny. A pokud vyjde i předpověď počasí, mohou se z finále ČDP stát velmi zajímavé závody.

Srdečně Vás tedy zveme do Martinic v termínu 18.- 20. září 2015. 


Autor: Martin Pecka Publikováno 10. 9. 2015 6:22

Český drezúrní pohár - finále Martinice 2015

 

Vážené jezdkyně, vážení jezdci,

jak jistě víte, průběh červencového MČR v drezuře výrazně poznamenala vichřice, která udeřila na areál Farmy Ptýrov. Při této neočekávané události se bohužel zranilo několik jezdců i koní, ustájených v mobilních boxech, vítr také zničil část zázemí závodů. Tato nešťastná situace se promítla i do výsledného dojmu, který si jezdecká veřejnost z celé soutěže odnesla.

Z události vyplynuly některé nové skutečnosti, které se dotkly i Českého drezurního poháru. Farma Ptýrov měla pořádat závěrečné kolo kvalifikací i finále soutěže, což ale vzhledem k okolnostem není možné. Kvalifikaci jsme se po vzájemné domluvě rozhodli zrušit a majitel areálu Farma Ptýrov odstoupil pro letošní rok i od pořadatelství finále ČDP. Po krátkém intenzivním jednání jsme se dohodli s areálem Equitana Martinice na tom, že se finále uskuteční u nich, a to v původním termínu 18. - 20. září 2015. Z reakcí soutěžících i diváků víme, že se zdejší pořadatel osvědčil jako výborný hostitel už při letošním prvním kvalifikačním kole ČDP. Vzhledem k organizačním schopnostem a špičkovému logistickému zázemí zvládne zdejší tým tedy jistě perfektně i finále ČDP 2015.

Kvůli jeho předčasnému konci nebylo na MČR 2015 možné absolvovat některé oblíbené soutěže jako například „küry“. Zrušení posledního kvalifikačního kola ČDP zase nabouralo program mnohých jezdců, kteří s touto kvalifikací počítali a kvůli nabité sezoně nestihli splnit podmínky pro účast ve finále. Hrozilo, že by se posledních velkých drezurních závodů letošního roku nemohli zúčastnit, a sezona by tak pro celou jezdeckou veřejnost skončila ještě více rozpačitým dojmem.

Na tyto výjimečné skutečnosti jsme tak museli zareagovat výjimečným řešením. Letošní finále ČDP proto bude zcela mimořádně otevřené pro každého jezdce a koně s platnou licencí České jezdecké federace. Tento krok jsme učinili s plnou podporou manažerky DK Renaty Habáskové a celého Výkonného výboru ČJF v čele s prezidentkou ČJF Olgou Plachou. Věříme, že finále díky tomu bude atraktivním a důstojným vyvrcholením letošních drezurních soutěží. Závěrečný den budou finálové jízdy snímat i kamery ČT sport.

Uzávěrka přihlášek do finálových závodů je 10. září 2015.

Organizátoři momentálně ladí detaily doprovodného programu, ale už nyní je jisté, že se návštěvníci i soutěžící mohou těšit na špičkové zázemí, zdejší vynikající kuchyni a příjemné prostředí moderního jezdeckého areálu. O zábavu zde bude postaráno i během sobotního večera.

Sportovní program je daný novými pravidly celého seriálu a rozpisem, který najdete spolu s dalšími informace na webech www.ceskydrezurnipohar.cz, www.csi-martinice.cz a www.drezura-cjf.cz.

 

S přátelským pozdravem a úctou,

 

Tomáš Vášáry, jednatel ČDP

Martin Pecka, Equitana Martinice


Publikováno 19. 8. 2015 13:29

Martinice - úpravy programu

Vážené dámy, vážení pánové,

jak jsem včera informovali, zítřejší doprovodný program v rámci Martinického šampionátu mladých koní s ohledem na aktuální teploty rušíme. Sledujte prosím časy na našem webu, jsou určeny pro sobotu i neděli.

Děkujeme za pochopení

Martin Pecka


Autor: Martin Pecka Publikováno 7. 8. 2015 14:59

Martinický šampionát m.koní - změny časů v programu

Vážené dámy, vážení pánové,

s ohledem na stávající velmi teplé počasí a po dohodě s jezdci byl změněn časový program soutěží  2.kvalifikací na pátek. Začínáme ráno již v 7.00 hodin, maximálně urychleny budou i přestavby parkurů a úprav kolbiště. Cílem je ukončení soutěží před nárůstem odpoledních vysokých teplot.

Podobnou změnu plánujeme i na sobotu a neděli. Kromě toho bude s největší pravděpodobností zrušen o sobotní odpolední zábavní program na kolbišti. Jeho součástí mají být poníci v rámci programu Pony Games, ale kvůli vedru a s ohledem právě na zvířata tento program patrně realizovat nebudeme. Konečné rozhodnutí padne zítra do 10.00 dopoledne.

Je nám velmi líto, že musíme takto zásadně měnit schéma celého závodu Martinický šampionát mladých koní 2015, ale současné extrémní teploty nám nedávají v rámci rozumného přístupu k věci jinou možnost.

Prosíme, sledujte náš web kvůli dalším informacím.

Děkujeme Vám za pochopení.

 

Za JS EQUITANA

Martin Pecka


Autor: Martin Pecka Publikováno 6. 8. 2015 20:05

Martinice - důležité informace

Vážené dámy, vážení pánové,

 

věnujte, prosím pozornost následujícím řádkům, ve kterých Vás chceme stručně informovat o dění v Martinicích v následujícím období:

- příští týden proběhne Martinický šampionát mladých koní 2015 - přihlášky jsou do neděle 2.8.2015 otevřeny - celková dotace závodů opět 500.000,- Kč + ceny Svazu chovatelů slovenského teplokrevníka v ČR pro finálové účastníky

- s ohledem na nešťastné události při MČR v drezuře jsme byli osloveni jako možný náhradní pořadatel finále Českého drezúrního poháru 2015. Po dohodě jsme uvolnili termín 18. - 20.9.2015 pro toto finále ČDP, aktuálně připravujeme rozpis závodů. O všem Vás budeme průběžně informovat.

- skokové závody Cena Field Force z původního termínu 18. - 20.9.2015 přesouváme na termín 16. - 18.10.2015. Věříme, že ty to důvody změn v našem kalendáři pochopíte, pro říjen připravíme zajímavý rozpis včetně pony soutěží, který, jak doufáme, prodlouží závodní sezonu v Martinicích. Zvažujeme též nedělní hlavní soutěž na úrovni 145 cm, tedy jako možnou kvalifikační pro MČR 2015.

Předpokládáme, že naše forma ustájení a martinický povrch zajistí i v tomto termínu solidní jezdecké podmínky. O dalším Vás budeme též informovat.

Zde najdete tiskovou zprávu ohledně Finále ČDP 2015

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na viděnou na martinickém kolbišti.

S pěkným pozdravem

Martin Pecka


Autor: Martin Pecka Publikováno 31. 7. 2015 18:59

Martinický šampionát mladých koní - přihlášky ještě otevřeny

Vážené dámy, vážení pánové,

vzhledem k tomu, že v současné době probíhá mnoho závodů a protože nám to naše kapacita ustájení ještě umožňuje, prodlužujeme přihlášky na nadcházející MARTINICKÝ ŠAMPIONÁT MLADÝCH KONÍ do neděle 2.8.2015.

Dnes v noci se přihlášky uzavřely dle rozpisu, což někteří z Vás hned ráno zjistili. Prosíme Vás tedy, pokud máte zájem, zašlete Vaší přihlášku do neděle.

Děkujeme a přejeme Vám příjemný víkend.

 


Autor: Martin Pecka Publikováno 31. 7. 2015 7:51