Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  19. 05. 2022 - 22. 05. 2022

AKTUALITY


JEZDECKÁ SPOLEČNOST EQUITANA MARTINICE

Štítky:


Martinice - Mercedes-Benz Summer Cup 2016 + PONY

Datum konání: 28. 7. 2016 - 31. 7. 2016

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si zdvořile připomenout, že v úterý 26.7.2016 končí přihlášky do blížících se závodů MERCEDES-BENZ SUMMER CUP 2016, vypsaných tentokrát i s kategorií PONY na neděli. Autorem parkurů bude pan Zdeněk Krpela. Po právě skončeném MČR skoky u nás v Martinicích tak bude možné získávat kvalifikace pro příští rok a v kategorii PONY je možné v neděli 31.7.2016 ještě získat kvalifikace pro MČR pony v roce letošním. v takovém případě Vám rádi rovnou vystavíme výsledkovou listinu pro použití oblastního sekretariátu, případně jí tam rovnou odešleme.

Těšíme se s Vámi na viděnou a přejeme Vám všem krásné léto.


Autor: Martin Pecka Publikováno 22. 7. 2016 10:21

Martinice - nalezené sako a přilba, videa z Mistrovství ČR

Dobrý den všem,

dovolujeme si oznámit, že po MČR zůstalo v kanceláři závodů černé dámské jezdecké sako Pikeur a přilba GPA. Pokud se přihlásí ten, komu patří, rádi mu jej zašleme na udanou adresu. Kontaktujte v této věci, prosím, paní Cibulkovou na telefonu 724 351 721. Děkujeme.

Dále si dovolujeme informovat, že na adrese http://www.csi-martinice.cz/mcr_videa_2016 najdete video záznamy z letošní MČR a rozhovory s mistry ČR 2016.

Těšíme se na viděnou a všem moc děkujeme za účast!!


Autor: Martin Pecka Publikováno 20. 7. 2016 10:57

Martinice - MČR 2016 - upřesnění informací na pátek 15.7.2016

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si upřesnit předchozí informaci o náhradním tréninku a celkových změnách na pátek 15.7.2016:

  • trénink bude zahájen dle startovní listiny jezdců na 1 univerzálním parkuru v 7.30 hodin při limitu 60 vteřin na dvojici
  • každý jezdec si může do tréninku vzít 1 libovolného koně
  • mimořádná veterinární přejímka a registrace v pátek 15.7.2016 je stanovena na 7.00 - 9.00 hodin
  • start soutěže mladých jezdců je v 10.00 hodin

Technická porada dnes dle původního plánu v 19.00 hodin, kde budou vylosována družstva a sestaven jmenný seznam jezdců v družstvech. Koně jezdců do soutěže družstev musí být do startovních listin doplněny nejpozději ihned po skončení soutěže jednotlivců. Po technické poradě bude dnes večer uveřejněn přesný časový plán na pátek 15.7.2016.

Děkujeme Vám za pochopení této organizační změny, vyvolané nepříznivým počasím a těšíme se na viděnou.


Autor: Martin Pecka Publikováno 14. 7. 2016 12:40

Martinice - MČR 2016

Vážené dámy, vážení pánové,

musíme s politováním oznámit, že s ohledem na aktuální i budoucí dnešní srážky je dnešní zahajovací trénink definitivně zrušen. Počasí neumožňuje bezpečné a rozumné použití kolbiště a předpověď je až do večera nepříznivá.

Dohodnutá náhrada tréninku je předběžně stanovena takto: náhradní trénink proběhne na žádost jezdců v pátek 15.7.2016 od 7.30 do 9.30 ráno pro kategorie mladí jezdci, ženy a jednotlivci dle původního rozpisu výšky překážek, avšak v časovém limitu 60 vteřin. Stavitelský tým bude dbát zejména na možný využitelný trénink kombinací a vodních překážek. Do tohoto tréninku mohou nastoupit i koně do kategorie družstev v libovolné části tréninku.

Dnešní registrace a veterinární přejímka probíhá dle původního harmonogramu. Po celý den je k dispozici hala jízdárny. Termín dnešní technické porady platí dle původního rozpisu.

Děkujeme Vám za pochopení.


Autor: Martin Pecka Publikováno 14. 7. 2016 10:16

Martinice - MČR 2016 - odložení tréninků

Vážené dámy, vážení pánové, s ohledem na aktuální počasí a četné srážky odkládáme v tuto chvíli zahájení tréninků na 12 hodinu dnešního dne. Veterinární přejímka koní probíhá dle původních časů, jezdcům je v tuto chvíli k dispozici hala, o dalším Vás budeme informovat do 10.00 hodin. V případě potřeby jsme připraveni upravit časy přejímky a registrace.

Děkujeme za pochopení. Martin Pecka, JS EQUITANA Martinice


Autor: Martin Pecka Publikováno 14. 7. 2016 7:34

Martinice- MČR 2016 - informace

Vážené dámy, vážení pánové,

přiblížil se termín letošního MČR a my si Vám dovolujeme přinést následující informace.

Na našem webu najdete předběžné seznamy startujících dle přihlášek na trénink. Případné změny hlaste, prosím, výhradně na e-mail jirka.buzek@volny.cz, panu Jiřímu Bůžkovi, administrátorovi závodů. Zítra po 16 hodině budou zveřejněny přesné startovní listiny tréninků. Zahajovací trénink není povinný.

Zcela povinná je však veterinární přejímka koní, která je stanovena na 13. července v době mezi 14 - 18 hodinou a na 14. července v době mezi 8 až 16 hodinou. Všechny koně touto přejímkou musí projít, respektujte, prosím, stanovené časy i pro Váš příjezd do areálu.

Platby za ustájení a elektřinu budou probíhat ve čtvrtek 14.července při prezentaci v Seníku.

Také si dovolujeme oznámit 2 organizační změny. Autorem parkurů bude pan Marco Behrens, který u nás stavěl před 2 týdny Memoriál Jana Papouška. Hlavním stewardem bude Ing. Jan Metelka.

Děkujeme Vám za spolupráci a těšíme se na viděnou v Martinicích.


Autor: Martin Pecka Publikováno 12. 7. 2016 11:48

Martinice - Mistrovství ČR 2016 info

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si přinést několik informací k nadcházejícímu MČR S + Y 2016 v Martinicích. Objednávky boxů a zápisy do zahajovacího tréninku běží na online systému přihlašování, v této chvíli je přihlášeno celkem 148 koní. Dovolujeme si připomenout, že podle rozpisu závodů je uzávěrka přihlášek i objednávek boxů již dnes, tedy 6.7. ve 22.00 hodin. Do té doby musí oblastní sekretáři zaslat kompletní přihlášky jezdců včetně potvrzení splnění kvalifikačních podmínek dle STP MČR 2016. Jezdci si pak objednávají ustájení, ubytování a další služby dle rozpisu.

Kolbiště je po Memoriálu Jana Papouška již připraveno a autor parkurů, pan Marco Behrens, který Memoriál Jana Papouška stavěl, podrobně informuje Quentina Maertense. Ten dorazí do České republiky příští týden ve středu a bude spolu s technickým delegátem MČR, panem Zdeňkem Krpelou, plně odpovědný za parkury při MČR.

Sportovní program MČR je znám z rozpisu, přesné časy soutěží v pátek budou stanoveny po ukončení přejímky koní ve čtvrtek odpoledne. V sobotu večer, kdy již budou rozdány první mistrovské medaile, proběhne již tradičně v martinickém Seníku Párty mistrů, srdečně zveme!! A také již tradičně se můžete těšit na Martinický zpravodaj, který máte každé ráno k dispozici a který přinese nejen souhrn informací z předchozího dne MČR, ale také něco málo zpráv ze zákulisí. Poprvé v historii martinických MČR bude v barevném provedení.

Vezmeme-li v potaz nedělní Memoriál Jana Papouška a hodně vyrovnané sportovní výkony, bude jistě zajímavé sledovat MČR již od prvního kola. V tuto chvíli bohužel neznáme jména všech jezdců, přihlášky zatím dorazily pouze z oblasti Vysočina a Karlovarské oblasti ČJF.

Všechny návštěvníky upozorňujeme, že vjezd od Martinic v neděli 17.7.2016 bude umožněn pouze místním obyvatelům a pozvaným hostům s VIP vstupenkami. Všechny ostatní návštěvníky žádáme, aby využili parkování před martinickým areálem, na tradičním místě. Po celou dobu MČR bude areál střežen bezpečnostní službou, přesto dodržujte bezpečnostní zvyklosti a zamykejte především kamiony a obytné vozy.

Těšíme se na viděnou příští týden v Martinicích.


Autor: Martin Pecka Publikováno 6. 7. 2016 7:21

Martinice - MERCEDES-BENZ SUMMER CUP 2016

Dovolujeme si zdvořile informovat, že na našem webu http://www.csi-martinice.cz/mercedes-benz-summer-cup-2016 najdete program závodů MERCEDES-BENZ SUMMER CUP 2016, konající se 2 týdny po MČR. Součástí jsou klasické soutěže pro mladé koně a všechny další kategorie, v neděli je pak rozpis věnován PONY od ZP do STP.

V tomto termínu můžete v roce 2017 očekávat návrat Martinického šampionátu mladých koní 2017 v původní, byť v lehce doplněné podobě. V letošním roce jsme byli nuceni tyto závody zrušit z důvodu absolutně nevyhovujícího kalendáře závodů. Přijměte, prosím, soutěže pro 5i a 6i leté koně jako malinkou náhražku za MŠMK, příští rok jej vrátíme na správné místo v kalendáři závodů ČJF.


Autor: Martin Pecka Publikováno 5. 7. 2016 18:23

Martinice - byl zahájen MEMORIÁL JANA PAPOUŠKA 2016

Vážené dámy, vážení pánové,

s potěšením si dovolujeme oznámit, že již běží soutěže letošního ročníku Memoriálu Jana Papouška.

Velmi početné startovní pole všech soutěží svědčí o zájmu jezdecké veřejnosti o tyto tradiční závody. Celková účast je velmi pěkná a my jen doufáme, že nám vydrží příznivé počasí. A jako každý rok vyvstává otázka - kdo zvedne vítězně v neděli putovní pohár Memoriálu Jana Papouška? Podaří se Jiřímu Papouškovi konečně jeho tolik toužený cíl? Nebo svůj úspěch z loňského roku zopakuje Aleš Opatrný? Odpověď na tuto otázku budeme znát již v neděli podvečer. Srdečně zveme všechny diváky a to nejen na neděli. Na západní straně kolbiště je připravena mobilní tribuna a tak věříme, že závodní aréna bude nejen pro letošního vítěze Memoriálu Jana Papouška divácky příznivá.

Nyní několik informací pro jezdce - bohužel dochází k velikému počtu zmatečných přesunů, rušení, dohlašování a dokonce k domlouvání přesunů  mezi jezdci samotnými s tím, že si spolu něco domluvili. Dovolujeme si zdvořile upozornit, že je dávno po termínu uzávěrky přihlášek a tyto domluvy jsou zcela mimo pravidla a nejsou akceptovatelné. My jako pořadatel prostě nemám kapacitu v průběhu dne řešit desítky telefonátů a mailů. Proto žádám zdvořile všechny kdo má ještě nějakou změnu na celé závody - napište to dnes do 18.00 hodin na e-mail jizdarna@equitana.cz. Poté už budou akceptovány pouze výměny soutěží u koně. Děkujeme za pochopení.

 


Autor: Martin Pecka Publikováno 29. 6. 2016 11:34

Martinice - informace k závodům

Memoriál Jana Papouška 2016

Děkujeme všem za Vaše přihlášky. Přihlašování do závodů je uzavřeno, zdvořile jen prosím o kontrolu všech soutěží v přihláškách. Upozorňujeme, že další dohlašování není s ohledem na počet startů možné. Přihlášeným budeme rádi dělat změny v průběhu závodů - tedy výměny soutěží u jednotlivých koní. Veškeré dotazy směřujte případně na e-mail jizdarna@equitana.cz.  Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou v Martinicích při Memoriálu Jana Papouška.

 

Mistrovství ČR Martinice 2016

Pro rezervace boxů na MČR jme otevřeli v systému ČJF tento závod včetně tréninkových skupin. Upozorňujeme, že zahajovací trénink bude dle rozpisu závodů!!

Průběžně budeme  uveřejňovat počty zbývajících volných boxů v našich halách tak, aby bylo transparentně vidět, kdo bude muset případně přijmout ustájení ve stanových boxech. Toto platí samozřejmě při překročení počtu 190 boxů. Do dnešního dne přijaté rezervace jsou zaneseny do systému a potvrzeny, jak bylo objednávajícím již sděleno.

Těšíme se na viděnou.


Autor: Martin Pecka Publikováno 21. 6. 2016 8:22