Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  11. 07. 2024 - 14. 07. 2024

Poděkování za sezonu 2020 a co nás čeká v roce následujícímDá se předpokládat, že rok s číslovkou 2020 bude většina z nás řadit mezi ty velmi náročné.

Nejinak tomu je i v případě našeho areálu Equitana Martinice, který díky pandemii coronaviru prožívá opravdu náročné období.

I přes všechny jarní coronavirové patálie nakonec letošní jezdecká sezona v Martinicích patřila mezi ty velmi úspěšné. Celkový obrázek byl na závěr  korunován republikovým mistrovstvím , které sklidilo skvělé ohlasy i od těch nejnáročnějších kritiků. 

Za to samozřejmě patří velké poděkování všem  zúčastněným, ale ne jen jim. Slova díků jsou směřována také partnerům areálu Equitana Martinice, bez jejich náklonnosti by to opravdu nešlo. 

V neposlední řadě je třeba  poděkovat jezdcům, majitelům koní, členům závodních týmů, kteří stále směřují své závodní aktivity do našeho areálu Equitana.

DĚKUJEME VÁM VŠEM.

 

 V těchto dnech již jsou v plném proudu přípravy na sezonu následující. 

Všichni věříme, že světlo na konci coronavirového tunelu je již na dohled a ta nadcházející sezona bude již v normálním módu.

 

Martinický kalendář bude opět velmi bohatý - přehled termínů si můžete stáhnout zde

Sezonu otevře koncem dubna Jarní cena Martinic. 

Konec května se na Equitaně ponese v duchu novinky a to Grand prix Martinic. Tento mítink by měl nabídnout další díl TOP sportovní podívané v rámci ČR. 

Přibližně za měsíc, tedy v tradičním termínu na konci června se martinické brány otevřou všem příznivcům tradičního Memoriálu Jana Papouška, který přináší nejen skvělý sport , ale i pořádnou dávku emocí a vzpomínek.

 

Během prázdnin si Martinice naplno užijí jezdci na pony v rámci Pony days.

 

Dalším z vrcholů martinické sezony bude finále Českého skokového poháru, které bude doprovázeno výjimečnou, opravdu slavnostní atmosférou, jelikož bude uzavírat dvacátý ročník tohoto sportovního unikátu.

 

Tím ovšem sezona v Martinicích ještě končit nebude. O úplný závěr se postará tradiční mítink Czech Riders Games, kde opět proběhne dekorování nejlepších v rámci žebříčku Jezdec Šampion Equitana Martinice 2021.

 

Je zřejmé, že se v Martinicích máme na co těšit. Čeká nás sezona nabitá skvělými sportovními výkony a dramatickou podívanou.

Závěrem nezbývá než si popřát hezký zbytek letošního roku a hlavně bezproblémový vstup do roku 2021. 

Doufejme, že ten již nebude tak významně poznamenán coronavirem.

 

Musíme věřit a držet si palce. 

Equitana Martinice se na Vás těší v sezoně 2021.