Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  11. 07. 2024 - 14. 07. 2024

Equitana Martinice odstartuje pozdějiEquitana Martinice odstartuje později

Už před pár dny proběhla médii informace, že v Martinicích se mohutně buduje.

V těchto dnech prochází legendární Seník velkou obměnou. Bude nejen hezčí, ale hlavně větší a s veškerým zázemím.  To ovšem nebude jediná změna v areálu Equitana. Návštěvníci se také mohou těšit na rozsáhlé vydlážděné plochy až k ustajovacím halám a dle úplně posledních informací vznikne i nové zázemí pro doprovodné programy jezdeckých mítinků. To jsou velmi pozitivní zprávy na úvod.

Bohužel současná pandemická situace pořádání sportovních akcí příliš nepřeje. Dle posledních informací se dá jisté rozvolnění opatření očekávat během dubna, ale času do startu Jarní ceny Martinic, která měla otevírat 22.4.2021 letošní jezdeckou sezonu areálu Equitana, zbývá velmi málo.

Jelikož chceme udržet vysoký standard martinických závodů a čas nám nepřeje, jsme nuceni start sezony posunout na další plánovaný mítink a to Grand Prix Martinice 2021. Tato novinka v kalendáři Equitany  je plánována na termín 27.- 30.5.2021 a bude jedním ze zásadních vrcholů letošní martinické sezony, což dokládá i potvrzená pozvánka stavitele Eduarda Petroviče z Chorvatska, který si martinické kolbiště velmi oblíbil. 

 V závěru května tedy návštěvníci premiérově okusí nové prostředí areálu, kde bude v září vrcholit již dvacátý ročník Českého skokového poháru.

Těšíme se na Vás v Martinicích!!!