Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  11. 07. 2024 - 14. 07. 2024

Mistrovské Martinice 2020Již pouze hodiny zbývají do startu vrcholu letošní parkurové sezony.

Dějištěm skokového MČR kategorií U25, ženy, jednotlivci a družstva se stejně jako v roce minulém staly středočeské Martinice.

Přípravy v areálu, ležícím v těsné blízkosti Březnice, v těchto chvílích finišují.

 

Brány Equitany se pro účastníky MČR otevřou již ve středu 30.9.2020

Čtvrteční ráno bude od 8.00 hodin patřit prezentaci všech účastníků, která bude probíhat v SENÍKU do 14.00 hodin. Letošní účast je opravdu excelentní. V Martinicích se představí bezmála dvě stovky koní.

S úderem čtvrteční osmé hodiny ranní bude na malém opracovišti zahájena veterinární přejímka koní, která bude ukončena v 11.30 hodin. 

 

Mistrovská aréna, která je ve skvělé kondici, se otevře jezdcům a koním ve čtvrtek v 9.00 hodin, kdy odstartují zahajovací tréninky.

9.00 - 10.30    hodin bude výška překážek 120 - 130 cm

10.45 - 12.00 hodin bude výška překážek 125 - 135 cm

12.15 – 13.30 hodin bude výška překážek 130 - 140 cm

 

Dvojice se mohou zúčastnit tréninku v libovolné části, skákat ovšem mohou  pouze v části,  na kterou mají splněnu kvalifikaci nebo nižší!!!

Čtvrteční podvečer je vyhrazen tradiční schůzce vedoucích ekip, stewardů, sboru rozhodčích a všech představitelů mítinku, v rámci které bude také vylosováno pořadí družstev pro první kolo mistrovské soutěže.

 

Jelikož tato schůzka je i pravidelným slavnostním zahájením celého mistrovství, věříme, že všichni zúčastnění dodají tomuto okamžiku noblesu a eleganci i zvoleným oděvem.


První kolo mistrovské soutěže jednotlivců se pojede, trochu netradičně, již ve čtvrtek odpoledne od 14.30 hodin. První kola mistrovských soutěží v ostatních kategoriích odstartují v pátek ráno.

Sobotní program budou tvořit druhá kola mistrovských soutěží a poprvé ožijí i stupně vítězů a to v kategorii družstev, která je pravidelně skvělou sportovní podívanou. 

Dekorování mistrovského družstva proběhne nejen na kolbišti ihned po skončení soutěže, ale i v legendárním martinickém SENÍKU, kde letos, vzhledem ke složité pandemické situaci nebude probíhat tradiční párty, ale pouze příjemné pohodové posezení. Ani letos nebude vítězné družstvo ochuzeno o speciální večerní prémii.

Nedělními třetími koly se uzavřou mistrovské soutěže v kategoriích U25, ženy a jednotlivci. 

 

Věříme, že je před námi úspěšný mítink, v rámci kterého proběhne, v duchu fair play,  korunovace letošních skokových králů.

Letošní sezona je velmi poznamenaná pandemií coronaviru a opatření se nevyhnou ani letošnímu MČR. Z nařízení Krajské hygienické stanice vyplývá, že všichni přítomní v areálu musí používat roušky a dbát pokynů pořadatele, které budou během závodních dní několikrát zmíněny.

 

Mistrovské Martinice Vás zvou!!!