Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  25. 07. 2024 - 28. 07. 2024

Letošní martinická sezona jde do finišeJezdecká sezona s číslovkou 2020 je opravdu hodně specifická.

I přes opožděný start přináší skvělou sportovní podívanou a to i díky faktu, že česká jezdecká elita startuje na domácích kolbištích.

Důkazem toho jsou i mítinky konané v areálu Equitana Martinice. Memoriál Jana Papouška i Velká cena Martinic Českého skokového poháru přinesly příznivcům koní dokonalé sportovní zážitky.

Sezona jede dál a Equitana Martnice se otevře jezdcům letos ještě dvakrát.

Poprvé to bude pro účastníky Czech Riders Games, tradičního mítinku, který má po změnách v republikovém kalendáři nový termín konání a to 2. - 4.září.  Kalendář je hodně zhuštěný a tak se termíny hledají velmi špatně. Věříme, že tato změna bude vnímána pozitivně a všichni si společně užijeme velmi příjemné závodní dny. 

V pátek 4. září 2020 budou, v rámci závěrečného dekorovacího ceremoniálu,  předány věcné ceny pro vítěze žebříčku Jezdec Šampion Equitana Martinice 2020. 

V kategorii nadějí zatím sahá po elektrokoloběžce Albert Písařík, ke skůtru má nejblíž Žaneta Prošková. 

Pro ženy a muže jsou letos připraveny skvělé ceny a to poukaz na zájezd dle vlastního výběru a pobyt v luxusním vinném sklepě Tosca. Zatím by na zájezd a do vinného sklepa vyrazila Kateřina Hanušová a mezi muži Jan Štětina.

Jak vše dopadne, bude jasné až po poslední soutěži v rámci Czech Riders Games.

 

O závěr jezdecké sezony v Martinicích se postará republikový šampionát, který otevře své brány kvalifikovaným dvojicím v netradičním termínu 1. - 4. října 2020.

 

Equitana Martinice prožívá i přes všechna omezení, velmi příjemnou sezonu. Před námi jsou dvě závěrečná pokračování.

Pojďme si je společně užít.  Těšíme se na Vás v Martinicích!!!