Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  11. 07. 2024 - 14. 07. 2024

Martinice - Návod na přihlášení do on-line systémuDámy a pánové, jelikož jsem právě zjistil, že poslední hromadná informace o přihlašování do nového on-line systému proběhla naposledy vloni v říjnu, dovoluji si zastoupit ČJF a posílám Vám všem stručný návod na registraci do systému. Upozorňuji, že je velmi důležité mít na ČJF registrovaný Váš správný e-mail, protože na ten Vám přijde autorizační heslo.

NÁVOD:

Jak se přihlásit do přihlašovacího systému?

Každý uživatel se do Přihlašovacího systému hlásí vždy pomocí své registrované emailové adresy. Níže najdete několik variant pro jednotlivé uživatele:

Subjekt – pokud subjekt má svoji aktuální e-mailovou adresu evidovanou ze strany oblastního sekretáře v Centrále ČJF, pak při prvním pokusu o přihlášení do aplikace touto evidovanou adresou (bez zadání hesla) mu portál zašle na tento email automaticky vytvořené prvotní přihlašovací heslo. To si po prvním autorizovaném přihlášení může libovolně změnit. Subjektu je při zaslání prvního hesla automaticky nastavena role Subjektu přihlašujícího se na závody a zároveň oprávnění k administraci (zadání, změně apod.) přihlašovacích údajů svých členů-jezdců. Těm může subjekt (pokud v databázi jezdci nemají evidované aktuální emaily nebo jsou nesprávné) zadat či korigovat přihlašovací email a zároveň i rovnou zaslat, systémem vygenerované, přihlašovací heslo. Subjekt kromě administrace členů může přihlašovat na závody své členy a požadované koně.

Jezdec přihlašující se na závody – pokud jezdec má v systému svoji aktuální e-mailovou adresu (evidovanou ze strany oblastního sekretáře v Centrále nebo ze strany mateřského subjektu v Přihlašovacím systému), pak při prvním pokusu o přihlášení do přihlašovací aplikace touto evidovanou adresou (bez zadání hesla) mu portál zašle na tento email automaticky vygenerované prvotní heslo. To si po prvním autorizovaném přihlášení může libovolně změnit. Jezdci je automaticky nastavena příslušná role – tj. může přihlašovat na závody pouze sám sebe a požadované koně.

Existují však další varianty:

Subjekt a jezdec mají totožnou emailovou adresu – pak je subjektu přidělena role Subjekt současně s rolí Jezdec a přihlášený uživatel se může jednoduše mezi těmito rolemi přepínat.

Pořadatel – subjekt, který má současně mít roli pořadatele závodu, se musí spojit s administrátorem systému, který mu příslušnou roli (oprávnění), k již existujícímu přihlašovacímu účtu, nastaví.

Zpracovatel závodů – databáze zpracovatelů je samostatná, jejich uživatelské účty nastaví administrátor systému. Současně zašle zpracovatelům na jejich emaily přihlašovací údaje. Právo vybrat a nastavit zpracovatele k aktivovanému závodu má pouze jeho pořadatel.

Zpracovatel závodů a současně Jezdec přihlašující se na závody – nastavení role provede administrátor systému.

Zástupce oblasti – roli těmto uživatelům nastaví a přihlašovací údaje zašle administrátor systému na základě předaného seznamu uživatelů a jejich emailových adres

Celý text původního dokumentu je ZDE.

Jen doufám, že většina z Vás má registrovaný správný e-mail a pak to půjde hladce. A snad Vám tato zpráva pomůže.

Martin Pecka, Martinice