Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  11. 07. 2024 - 14. 07. 2024

Memoriál Jana Papouška se blížíLetošní jezdecká sezona v areálu Equitana Martinice je v plném proudu. Po pohárovém úvodu a pony mítinku se chystá další jezdecký bonbónek  českých kolbišť.

Memoriál Jana Papouška. Tradiční mítink, který přináší jezdcům skvělý jezdecký zážitek a divákům neopakovatelnou sportovní podívanou umocněnou stále živou vzpomínkou na, "koňáka“ tělem i duší, Jana Papouška.

Letošní ročník memoriálu se hned z několika důvodu bude, v dobrém slova smyslu, lišit od těch předchozích.

Poprvé v martinické historii je pro vítěze hlavní soutěže připravena kromě finanční  i velmi zajímavá věcná cena. Vítěz přímo z kolbiště odjede ve voze značky Mercedes Benz, který bude mít k dispozici na celý rok.

Poprvé se v roli stavitele, na českém území,  představí belgičan Marc Debaere , který si do Martinic přiveze své zkušenosti ze světových kolbišť.

 Poprvé se v rámci nedělního programu pojede speciální soutěž k 25 výročí založení společnosti Equiservis. Vybraní jezdci se představí v neoficiální soutěži, kde podmínkou účasti je použití jezdeckého vybavení staršího 25 let, tedy z období vzniku společnosti Equiservis. Jezdecké tváře na startovní listině budou základem netradiční podívané, která by měla navodit velmi příjemnou atmosféru v aréně před startem dramatu s názvem Memoriál Jana Papouška.

Máme se na co těšit!!!

Vy, jste samozřejmě srdečně zváni do moderního areálu Equitana Martinice v termínu 28.6 -1.7.2018  na jeden z top mítinků jezdecké sezony v České republice.