Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  11. 07. 2024 - 14. 07. 2024

Jeden z martinických vrcholů sezóny se blíží, další automobil čeká na nového řidiče. 

Martinická aréna se letos otevřela jezdcům již dvakrát. Třetí mítink doslova klepe na dveře.

Ve středu 3. července se otevřou brány areálu Equitana pro účastníky jednoho z vrcholů martinické sezony, Memoriálu Jana Papouška

Závodní program tohoto prestižního mítinku je nastaven již od středy, kdy bude dopolední program patřit kategorii pony. Následně se roztočí kola soutěží pro velké koně.

Za zmínku stojí i fakt, že v rámci pěti závodních dní je možné si splnit kvalifikaci na letošní skokové MČR ve všech věkových kategoriích jezdců na velkých koních.

Vrcholem závodů bude samozřejmě Memoriál Jana Papouška, který bude startovat v nedělním odpoledni.  Specialitou letošního ročníku bude jistě páteční odpolední JohnDeer derby, kdy jezdci a koně opouští kolbiště a absolvují část jízdy na přilehlých loukách, kde překonávají terénní skoky. 

 Memoriál Jana Papouška se tradičně může pochlubit nejen štědrou finanční dotací, celkem bude v cenách vyplaceno téměř 350 000,- Kč , ale i skvělou diváckou kulisou. Pořadatelé si zájmu diváků velice váží, a proto je připraven i zajímavý program nejen pro dříve narozené, ale i pro ty nejmenší příznivce koní a jezdectví.

 Nedělní odpoledne bude opravdu slavnostní. Nejenže si všichni přítomní užijí další ročník Memoriálu Jana Papouška, ale je připravena i speciální soutěž, která by měla zpestřit finálový den celého mítinku.

 Tečkou letošního ročníku bude slavnostní dekorovací ceremoniál, kdy opět ožijí martinické stupně vítězů a vítěz Memoriálu Jana Papouška opět převezme klíče od nového vozu, který bude používat celý rok.

 Přihlášky do soutěží jsou stále ještě otevřeny, uzavřou se 1.července. Zatím je volná i část ustajovací kapacity, uzávěrka boxů je již  v pátek 28.června.

 Jelikož meteorologové slibují velmi příjemné počasí, nic nebrání tomu užít si velmi příjemný mítink v letos mistrovské martinické aréně.

 Equitana je tu s Vámi, buďte i vy s ní !!!