Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  11. 07. 2024 - 14. 07. 2024

Equitana nespí zimním spánkemEquitana nespí zimním spánkem

 Areál Equitana Martinice má za sebou třináctou závodní sezonu, která je právem označována za tu zatím nejúspěšnější. Rok 2019 přinesl tradiční mítinky včetně MČR, v rámci kterých se představilo téměř 4000 dvojic. Dekorovaní si rozdělili ceny v hodnotě téměř 3 miliony korun. 

Za sezonu s číslovkou 2019 patří všem, kteří našli cestu do Martinic, velké poděkování.  V naší galerii najdete fotky z celé sezony a můžete si ji tedy také připomenout.  

Letošní závodní sezona je sice u konce, ale na Equitaně se již plánuje a chystá program roku 2020.

Jezdci a diváci se mohou těšit na tradiční závodní sezonu, která ovšem přinese i několik novinek.

 Závodní program začne v dubnu úvodním kolem Českého skokového poháru. Úvod května bude patřit jezdcům na pony, kteří budou mít svůj víkend tentokrát prodloužený.

Třetím dílem sportovního programu v Martinicích bude poslední červnový víkend tradiční Memoriál Jana Papouška, který odstartuje již ve středu a pátečním vrcholem bude opět DERBY.

Červencový termín bude i letos patřit Mistrovství republiky v kategorích U25, ženy a jednotlivci.

V září se vrátí do martinického kalendáře Šampionát mladých koní, který přinese jednu z novinek sezony 2020. Posledním dílem závodní sezony v Martinicích budou tradičně Czech riders games, kde se opět rozhodne o vítězích žebříčku Jezdec šampion Equitana Martinice 2020. 

Pro vítěze tradičních kategorií budou opět připraveny velmi hodnotné ceny, ale jejich složení dozná jisté, velmi pozitivní, inovace.

Stejně jako v roce letošním přijalo pozvání do Martinic osvědčené trio zahraničních stavitelů Marc de Baare, Eduard Petrovič a Magdolna Erdelyi

Je naším prvořadým zájmem, aby se všem návštěvníkům u nás líbilo a s tím souvisí další zásadní novinky sezony 2020. Chystají se poměrně rozsáhlé stavební úpravy, které mají zvýšit pohodlí všem přítomným a již v těchto dnech se tvoří bohatý doprovodný program jednotlivých mítinků.

 Martinice v příštím roce přinesou několik zajímavostí a zpestření, které Vám budeme postupně představovat.

 Co Vám můžeme slíbit již nyní je skvělá atmosféra, vylepšené zázemí, dobrá zábava, excelentní sport a několik velmi příjemných překvapení.

 Vážíme si Vaší přízně a opravdu za ni děkujeme a těšíme se na Vás v roce 2020.

Za celý tým z Equitany Vám přejeme krásné Vánoce a v roce 2020 jen vše dobré !!!