Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  07. září 2017 - 10. září 2017

ONLINE VÝSLEDKY / ONLINE RESULTS

Závod MARTINICKÝ ŠAMPIONÁTMLADÝCH KONÍ 2017 (727D1)

Soutěž: 20_ 238.2.2 Skoková soutěž do 135/140 cm - finále pro 7 a 8-leté hřebce, klisny a valachy

Aktualizováno 13.08.2017 16:01

Délka[m] / Rychlost[m/min] / stanovený čas / překážky:
K1: 480/350 83 15/12
R: 280/350 48 7/6

Poslední uložený výsledek

Jezdec/Rider Kůň/Horse K1: R:
Papoušek Kamil NADAL Z 0 / 78,34 4 / 32,84

Výsledky / Results

Pořadí / Order Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject K1: R:
1 89 Kotalík Matěj ARAMIS 16 Stáj Dita Opalice z.s. 0 / 77,12 0 / 33,18
2 75 Půlpánová Adéla FANTASTICO - S Jezdecká stáj Schneider, z.s. 0 / 79,00 0 / 35,63
3 81 Opatrný Aleš KAIZAR-A Czech Equestrian Team a.s. 0 / 79,91 0 / 36,20
4 83 Papoušek Kamil CARTANO K Stáj Papoušek, z.s. 0 / 80,68 0 / 36,24
5 97 Jindra Jaroslav KIGALI Stáj JINDRA o.s. 0 / 77,14 0 / 37,46
6 85 Papoušek Kamil NADAL Z Stáj Papoušek, z.s. 0 / 78,34 4 / 32,84
7 149 Holzeder Johannes C TEXING Německo 0 / 77,60 4 / 34,83
8 71 Štěrba Jakub Ing. WARNESS Zemský hřebčinec Písek s.p.o. 0 / 78,92 4 / 35,73
9 84 Papoušek Kamil AGÁTA 5 Stáj Papoušek, z.s. 0 / 79,44 4 / 36,66
10 70 Doležal Filip EXCLUSIVE REASON DE GANAD Český jezdecký klub 0 / 80,24 4 / 36,73
11 94 Polák Karel EMPIRE 1 JK HAPAX, o.s. 0 / 80,73 4 / 38,68
12 77 Pařenica Josef Ing. EVERGREEN P AUDIT SULICE 0 / 82,00 4 / 43,95
13 98 Štorkán Martin FIRST - LENTE T.S. Jezdecký klub Tachov 4 / 74,64
14 91 Mestenhauserová Kateřina FALOU JK HAPAX, o.s. 4 / 77,91
15 95 Fenclová Vladislava PICOBELLA Jezdecká stáj Egrensis 4 / 79,73
16 68 Doležal Filip KANCELLARA VAN DE LANTAKKER Český jezdecký klub 4 / 80,11
17 92 Polák Karel FRESCO JK HAPAX, o.s. 4 / 80,22
18 74 Štětina Jan CELANO S Jezdecká stáj Schneider, z.s. 4 / 80,53
19 79 Horký Václav ASILE DE PAIX P JK Tandem 4 / 81,55
20 73 Štětina Jan CABARET S Jezdecká stáj Schneider, z.s. 5 / 84,03
21 101 Pokorná Hana KYRIL JK Zemědělské služby Dynín 5 / 85,12
22 93 Polák Karel MANASQUAN M Z JK HAPAX, o.s. 8 / 77,34
23 72 Příhoda Miloslav FERREOLUS INTERKONIX Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 8 / 80,36
24 90 Mestenhauserová Kateřina FHORLA JK HAPAX, o.s. 8 / 81,58
25 150 Holzeder Johannes CAMIRA Z Německo 8 / 82,69
26 69 Doležal Filip EXCLUSIVE DEMETER Český jezdecký klub 9 / 84,28
27 99 Šťovíčková Miroslava LA FREI Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. 9 / 84,78
28 88 Tomášková Daniela SIR SID Stáj Dita Opalice z.s. 10 / 88,11
29 80 Opatrný Aleš EXCLUSIVE QUINTUS Czech Equestrian Team a.s. 12 / 95,12
30 102 Jindra Jaroslav BALOUDAI Stáj JINDRA o.s. 12 / 97,38
31 100 Šťovíčková Miroslava EL ROCCO Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. 13 / 85,01
32 78 Horký Václav LOUIS U Z JK Tandem ELM
33 151 Hanušová Kateřina Mgr. CONCALIDA JS Ohrazenice RET

Dále startuje / Will start

Další / Next Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject