Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
Žádný závod není k dispozici.

AKTUALITY


JEZDECKÁ SPOLEČNOST EQUITANA MARTINICE

Novější 1 3 8 15 22

Zimní tréninky 2018 s Jaroslavem Jindrou v Martinicích - ZRUŠENY!!!

Jezdecká společnost EQUITANA Martinice srdečně zve na zimní tréninkovou přípravu s předním českým trenérem Jaroslavem Jindrou.

Termíny:EQUITANA BANNER TRÉNOVÁNÍ S JJ-Piktogram.jpg

12.1. - 14.1.2018 - ZRUŠENO!
2.2. - 4.2.2018 - ZRUŠENO!
2.3. - 4.3.2018 - ZRUŠENO!

Schéma soustředění:

PÁ – parkurová drezúra - Jaroslav Jindra
SO – NE – skoková příprava – Jaroslav Jindra
Zimní termíny – zaměřeno na mladé koně, sed mladých jezdců a řešení problémů po sezoně
Jarní termín – příprava na sezonu od gymnastických cvičení, přes úryvky parkuru až po cvičné parkury. Cílem je ucelené řešení přípravy parkurových koní v zimním období pro ty, kteří nemají halu nebo postrádají ve svojí přípravě odbornou pomoc a systematické vedení ke zlepšování svých schopností práce s koněm.

Ceník soustředění:

Poplatek účastník soustředění 3 dny - 2.200,- Kč
( trenér + hala)
Poplatek účastník soustředění 1 den - 800,- Kč
( trenér + hala)
Ubytování se snídaní - 750,- Kč/osoba/noc se snídaní ve dvoulůžkovém hotelovém pokoji
Chalupa – Apartmány EQUITANA - 400,- Kč/osoba noc bez snídaně
( v apartmánech jsou kuchyňky, možnost vlastního vaření)
Ustájení v pevném boxu 3 dny/2 noci - 1.200,- Kč
( včetně podestýlky /piliny/ a sena)
Ustájení 1 den - 500,- Kč 
( včetně podestýlky /piliny/ a sena)

 Soustředění na web (1).JPG  Soustředění na web (2).JPG

Popis areálu:

Ustájení: pevné boxy 3 x 3,5m, podlaha tvrdá guma, podestýlka piliny
Hala: 22 x 55 m, povrch bílý písek s geotextilí
Stravování: hotel nebo vlastní
Ubytování: hotel EQUITANA, apartmány EQUITANA, vše v místě
Parkování: zpevněné plochy, zámková dlažba v areálu
V  sobotu bude večer možnost při společném posezení v hotelu projednat tréninkový den.

Objednávky a dotazy prosíme na e-mail  obchod@equitana.cz.

Další informace budou následovat na našem webu www.csi-martinice.cz.


Publikováno 11. 10. 2017 9:52

Zrušení závodů 6.-8.102017

JS EQUITANA s politováním sděluje, že letošní poslední víkendové závody v termínu 6. – 8.10.2017 jsou s ohledem na stávající počasí, vydatné srážky a na další meteorologickou předpověď zrušeny.

Děkujeme všem za letošní přízeň a těšíme se na další sezonu v roce 2018.


Publikováno 3. 10. 2017 10:50

Martinice - poslední letošní závody již příští týden 6. - 8.10.2017

EQUITANA - LOGO EQUITANA 2017.png

Vážené dámy vážení pánové,

v termínu 6. - 8.10.2017 si Vás dovolujeme srdečně pozvat na naše letošní poslední jezdecké závody Z - ST. Součástí těchto závodů jsou i sobotní pony soutěže a jako tradičně, poslední soutěží letošního roku bude soutěž 140 cm ST** v neděli 8.10.

Doufáme, že nám alespoň při těchto závodech bude přát počasí trochu více, než tomu bylo v průběhu roku. Těšíme se tedy na viděnou v Martinicích.

 

 


Autor: Martin Pecka Publikováno 26. 9. 2017 14:01

Martinice - informace k Martinickému šampionátu mladých koní 2017

Vážené dámy, vážení pánové,

přinášíme Vám informace k programu nadcházejícího Martinického šampionátu mladých koní 2017:

Trénink 9.8.2017 od 15.00 hodin , postupně podle věku koní a přítomných účastníků ( 15.00 4letí, 15.30 5letí, 16.00 6 letí a v 16.30 7 a 8 letí koně) včetně vodní překážky

Soutěž pro koně jdoucí prvním rokem bohužel nebude oficiálně zahájena z důvodu nedostatku dvojic v soutěži. V případ, že tyto koně a jejich jezdci budou mít zájem, bude jim tréninkově umožněno projetí parkuru pro 4 leté koně před zahájením závodů na výšce 90 cm.

Zahájení prvních soutěží ve čtvrtek bude ve 12.00 hodin, čímž chceme dát dostatek prostoru k dojezdu do Martinic. Vzhledem k přihlášenému počtu dvojic bude program závodu v pátek přizpůsoben co nejvhodněji s tím, že se dá očekávat start všech dvojic v nedělním finále v souladu s pravidly MŠMK.

Start sobotních soutěží pro pony i velké koně bude sdělen v průběhu tohoto čtvrtka. Toto i další informace najdete vždy na www.csi-martinice.cz.

Děkujeme Vám za Vaší přízeň a těšíme se na viděnou v Martinicích.


Autor: Martin Pecka Publikováno 8. 8. 2017 10:42

Martinice - mladí koně již příští týden

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si zdvořile upozornit na blížící se uzávěrku přihlášek na letošní ročník Martinického šampionátu mladých koní. Ta je zítra, tedy 7.8.2017 ve 12.00 hodin.

Soutěže pro koně jdoucí prvním rokem jsou novinkou a budou to velmi "přátelské parkury" pro málo zkušené koně.

Novými soutěžemi rozpisu jsou také PONY soutěže a stylové soutěže pro děti v sobotu 12.8. v rámci STYLŠAMPIONÁTU 2017 a otevřené soutěže 100 a 110 cm pro kohokoliv. Sobota je tedy otevřena nejen mladým koním.

Zítra po uzávěrce budou osloveni všichni přihlášení s dotazem na účast ve středečním neoficiálním tréninku, kdy budou na kolbišti připravovány krátké ukázkové parkury pro kategorie koní dle věku. Ostatně tak tomu bylo i v minulosti.

Těšíme se na viděnou v Martinicích na Martinickém šampionátu mladých koní 2017 a dále při přihlašování na letošní CZECH EQUESTRIAN MASTERS, které bude koncem příštího týdne zahájeno.

1957_0003.jpg


Autor: Martin Pecka Publikováno 6. 8. 2017 9:19

MARTINICE - INFORMACE K LETNÍM ZÁVODŮM

27. - 30. července 2017 - MERCEDES-BENZ SUMMER CUP 2017 - přihlašování otevřeno, soutěže pro PONY jsou vypsány jako otevřené, bude z nich rámcově vyhodnocován seriál NÁRODNÍ POHÁR ČJF DĚTÍ A MLÁDEŽE SKOKY

10. - 13.srpna - MARTINICKÝ ŠAMPIONÁT MLADÝCH KONÍ 2017 - přihlašování otevřeno, oproti minulým ročníkům přidány 2 samostatné otevřené soutěže pro koně DO 7 LET jdoucí prvním rokem. Zde si jezdec v rámci hendikepu sám určí výšku (90/100/110 cm), ve které chce startovat. V sobotu pak vloženy otevřené soutěže pro PONY, soutěže STYLŠAMPIONÁTU ČJF 2017 dětí na velkých koních a 2 soutěže 100 a 110 cm zcela otevřené.

Děkujeme Vám za Vaše přihlášky a těšíme se na viděnou v Martinicích.


Autor: Martin Pecka Publikováno 21. 7. 2017 11:09

MARTINICE - MERCEDES-BENZ SUMMER CUP A ŠAMPIONÁT MLADÝCH KONÍ

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si zdvořile připomenout, že již probíhá přihlašování na naše další závody. Těmi jsou v příštím týdnu právě MERCEDES-BENZ SUMMER CUP ve dnech 27. - 30.7.2017. Rozpis závodů přináší pestrou směsici soutěží v kategorii PONY i velkých koní, pro děti i dospělé. Součástí závodů jsou soutěže Národního poháru ČJF dětí a mládeže ve skocích a samozřejmě také seriálu Plzeňská Jump Tour 2017. O víkendu budou soutěže probíhat i s vložením vodních překážek, takže závody to budou opravdu pestré. Přihlašování jako vždy na JIS ČJF.

V termínu 10. - 13.82017 pak přichází MARTINICKÝ ŠAMPIONÁT MLADÝCH KONÍ, který se po roční pauze vrací s horkými novinkami. Jmenujme například soutěže pro koně jdoucí prvním rokem, které ale nebudou součástí 4 základních vícekolových soutěží. Pro tyto mladé koně připravíme vyloženě přátelské parkury na výškách, které Vám přinesme zítra v rozpisu závodů. Cena boxů pro koně jdoucí prvním rokem bude snížena s ohledem na počet jejich soutěží. V sobotu pak vkládáme otevřené soutěže pro pony i velké koně a 2 soutěže STYLŠAMPIONÁTU DĚTÍ 2017 na velkých koních. Reagujeme tím tak na poptávku některých jezdců a trenérů, kteří si tím vhodně doplní svůj program tady v Martinicích. V každém případě bude tento víkend při MARTINICKÉM ŠAMPIONÁTU MLADÝCH KONÍ 2017 patřit jezdeckým nadějím - koním i jezdcům. Vložení rozpisu do JIS a otevření přihlášek předpokládáme nejpozději tento víkend. Chceme v každém případě tyto závody udržet pro budoucnost, snad se nám podaří získat i přízeň chovatelských svazů v ČR. Teď ale bojujeme o přízeň chovatelů samých, jestli k nám pošlou své koně právě na tyto závody mladých nadějí.

Přejeme Vám všem krásné léto a pokud se s Vámi neuvidíme při těchto závodech, pak doufáme, že při CZECH EQUESTRIAN MASTERS 2017 v září se uvidíme zcela jistě.

PS: všem děkujeme za účast, sponzorskou, diváckou, jezdeckou i jinou při mistrovství ČR minulý týden!! Byli jste perfektní!!


Autor: Martin Pecka Publikováno 19. 7. 2017 13:58

Martinice - informace k MČR 2017

Vážené dámy, vážení pánové,

již jen 3 dny zbývají do zahájení letošního " dospělého" Mistrovství ČR v parkurovém skákání. Dovolujeme si Vám nyní přinést několik informací.

V pátek byly uzavřeny přihlášky, přesto jsme do této chvíle zpracovávaly některé Vaše požadavky. Od této chvíle NEBUDOU PŘIJÍMÁNY ŽÁDNÉ DALŠÍ ZMĚNY. Vše budou již řešit vedoucí ekip v rámci oficiálního programu MČR dle rozpisu závodů. Děkujeme za pochopení.

Ve středu a ve čtvrtek proběhne příjezd účastníků, veterinární přejímka koní, ve čtvrtek proběhnou tréninky a prezentace do závodů. Přesný program přineseme v průběhu středy 12.7.2017.Účastníky závodů prosíme o dodržování parkovacích zvyklostí v Martinicích - zejména tedy kamiony před halami 3 a 4, osobní vozy s přívěsy v horní části louky nebo pokud jste ubytování v hotelu, pak na hotelovém nádvoří. malé hotelové parkoviště před SENÍKEM bude zcela uzavřeno pouze pro ubytované hosty v hotelu.

Dovolujeme si také srdečně pozvat rodinné příslušníky všech účastníků a další diváky, připraven je doprovodný program mimo kolbiště ( fotokoutek, kartářka, facepainting pro děti, dětský areálek, skákací trampolíny, zkušební jízdy vozy našeho generálního partnera MERCEDES-BENZ). A jako vždy, v sobotu večer PÁRTY MISTRŮ  v martinickém SENÍKU, pod taktovkou Ludvíka Jandourka, se speciální cenou pro letošní první mistry v družstvech.

Těšíme se na viděnou při letošním MČR v Martinicích.


Autor: Martin Pecka Publikováno 10. 7. 2017 18:43

MARTINICE - DŮLEŽITÉ INFORMACE K LETNÍM ZÁVODŮM

Vážené dámy, vážení pánové, přinášíme několik informací k našim závodům v červenci a srpnu:

MISTROVSTVÍ ČR 2017 -  protože máme pochopení pro Vaše časové vytížení, posunuli jsme včera uzávěrku přihlašování boxů na čtvrtek 6.7.2017 do 24.00 hodin. Po této uzávěrce však už nebude žádná další přijata.

MERCEDES-BENZ SUMMER CUP -  rozpis závodů bude zveřejněn do 48 hodin, čekají nás soutěže dětí na pony a velkých koních v rámci Národního skokového poháru dětí a mládeže a všechny ostatních soutěže až do nedělních 140 cm. V okamžiku otevření přihlášek Vás budeme informovat.

MARTINICKÝ ŠAMPIONÁT MLADÝCH KONÍ - rozpis bude zveřejněn příští týden a rovněž Vás budeme informovat

CZECH EQUESTRIAN MASTERS 2017 - rozpis závodů bude zveřejněn do 20.7.2017, přihlašování bude možné právě dle tohoto rozpisu

Děkujeme Vám za vaší účast a budeme se jako vždy těšit na viděnou.


Autor: Martin Pecka Publikováno 4. 7. 2017 9:55

MEMORIÁL JANA PAPOUŠKA - čtvrtek - zrušeny první 2 soutěže

Z důvodu silného deště rušíme v tuto chvíli dnešní první dvě soutěže, tedy 8A až 9B. O dalším budeme informovat.


Autor: Martin Pecka Publikováno 29. 6. 2017 6:23

Novější 1 3 8 15 22