Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  15. srpen 2018 - 18. srpen 2018

ONLINE VÝSLEDKY / ONLINE RESULTS

 

 

 

 

 

Závod MARTINICKÝ ŠAMPIONÁT MLADÝCH KONÍ 2018 (816D1)

Soutěž: 08B 298.2.4 Skoková soutěž ST* - otevřená

Aktualizováno 16.08.2018 18:19

Délka[m] / Rychlost[m/min] / stanovený čas / překážky:
K1: 450/350 78 12/10
R: 200/350 35 4/4

Poslední uložený výsledek

Jezdec/Rider Kůň/Horse K1: R:
Adam Přemysl CACHAS 0 / 75,86 0 / 26,28

Výsledky / Results

Pořadí / Order Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject K1: R:
1 208 Adam Přemysl CACHAS Jezdecký klub Adam, o.s. 0 / 75,86 0 / 26,28
2 172 Halíková Andrea COLETTA 1 Miloslav Halík-MHM 0 / 72,13 0 / 27,23
3 179 Vojtková Barbora QUILAGO SK Gestut Murhof Melichar o.s. 0 / 71,65 0 / 28,81
4 175 Příhoda Miloslav CLEAR JOLIE Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 0 / 70,04 4 / 26,31
5 258 Zelinková Zuzana EVITA R Jumping Team For Pleasure 0 / 71,96 4 / 27,98
6 173 Finsterle Sára ELEKTRA 3 Sportovní stáj Klamoš z.s. 0 / 70,66 4 / 31,13
7 177 Janča Vladimír SACIPONT JV TJ Start Domažlice 4 / 65,17
8 178 Vojtková Barbora ETCETERA SK Gestut Murhof Melichar o.s. 4 / 66,68
9 181 Halíková Andrea OMARD LOTTIE Miloslav Halík-MHM 4 / 71,05
9 206 Nechanická Kristýna CHESTO/OLMETTA-S JK Cavallomio.eu 4 / 71,05
11 180 Bardonová Kateřina LOGISTICA MM Jezdecké centrum Bardonov, z.s. 4 / 73,89
12 150 Hanušová Kateřina Mgr. CONCALIDA JS Ohrazenice 4 / 74,32
13 259 Doležal Rudolf ELECTRIC LADY JK Hřebčín Suchá, z.s. 4 / 76,27
14 209 Lánský Josef DORIAN GRAY 1 JO La-Boheme Zduchovice 8 / 65,96
15 151 Hanušová Kateřina Mgr. CORNETS NINJA JS Ohrazenice 8 / 73,84
16 131 Masár Ladislav ASKAN Spolek Jezdecký klub Caballero 8 / 74,07
17 174 Finsterle Sára LEXIS Sportovní stáj Klamoš z.s. 8 / 74,88
18 176 Příhoda Miloslav CASALLY Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 25 / 94,46
19 204 Rolínek Daniel SIRIUS BLACK Jezdecký klub Tachov - Vilémov RET

Dále startuje / Will start

Další / Next Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject