Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  18. září 2019 - 22. září 2019

ONLINE VÝSLEDKY / ONLINE RESULTS

 

 

 

 

Závod FINÁLE ČESKÉHO SKOKOVÉHO POHÁRU (918D1)

Soutěž: 11_ 238.2.1 Skoková soutěž st. " ST*" – 135 cm

Aktualizováno 19.09.2019 18:12

Délka[m] / Rychlost[m/min] / stanovený čas / překážky:
K1: 430/350 74 13/11


Poslední uložený výsledek

Jezdec/Rider Kůň/Horse K1:
Staněk Václav JESPE/MONTY 29 5 / 74,78

Výsledky / Results

Pořadí / Order Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject K1:
1 425 Štětina Jan GYLORD-S Jezdecká stáj Schneider, z.s. 0 / 57,67
2 115 Klus Marek SOLIDAT Jezdecký klub MUSTANG 0 / 58,83
3 134 Klus Marek SABELIUS Jezdecký klub MUSTANG 0 / 59,01
4 343 Kotalík Matěj LORD RAFAEL Stáj Dita Opalice z.s. 0 / 60,51
5 123 Papoušek Jiří DOLCEVITA Stáj Papoušek, z.s. 0 / 61,22
6 356 Holíková Iva CELANO S BOHEMIA ENERGY Club a.s. 0 / 62,35
7 324 Adam Přemysl CACHAS Jezdecký klub Adam, o.s. 0 / 64,37
8 334 Motygin Sergej ZIZOU Z JK Všetice 0 / 64,59
9 309 Bardonová Kateřina GREENWOOD Jezdecké centrum Bardonov, z.s. 0 / 64,93
10 144 Portychová Linda FALINO Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. 0 / 65,90
11 135 Kohoutová Jana Ing. HOLČINA 1 Jezdecký spolek EQUIPOL 0 / 66,22
12 357 Francová Jana QUINZO Z JK M+M zfp s.r.o 0 / 66,38
13 340 Strnadlová Lucie FALL RIVER BLUE VDL Stáj SKL Trojanovice, z.s. 0 / 66,59
14 351 Bieliková Nikola CARTHINJO Jezdecký klub Exkalibur Veltěže 0 / 68,71
15 353 Hasnedlová Eliška FEEGASUS JK SAPRIL z.s. 0 / 70,40
16 352 Hasnedlová Eliška VEPORA JK SAPRIL z.s. 0 / 71,12
17 141 Papoušek Jiří CASSANO Stáj Papoušek, z.s. 0 / 73,85
18 318 Kaločová Nina SCHICKI MICKI EQUICENTRUM, spol. s r. o. 1 / 75,85
19 330 Papoušek Kamil LOKI 1 Stáj Papoušek, z.s. 1 / 77,25
20 348 Klus Marek CAREBIS Jezdecký klub MUSTANG 1 / 78,00
21 433 Strnadlová Lucie CARINA 6 Stáj SKL Trojanovice, z.s. 4 / 58,75
22 329 Papoušek Kamil MISTER STAR VD ZANDHOEVE Stáj Papoušek, z.s. 4 / 59,11
23 315 Refková Michaela GRACE FEDERICA Easy Jump Team z.s 4 / 60,40
24 459 Pospíšil Ondřej CONFLIKT Stáj Dvůr Židovice 4 / 65,35
25 354 Bardonová Kateřina LOGISTICA MM Jezdecké centrum Bardonov, z.s. 4 / 65,51
26 131 Dohnal Petr TASHITA STÁJ DOHNAL, z.s. 4 / 66,08
27 355 Holíková Iva NORMAN 1 BOHEMIA ENERGY Club a.s. 4 / 66,11
28 339 Voksa Daniel CARACAS 1 PCT, s.r.o. Ptýrov 4 / 66,28
29 119 Rolínek Daniel SAM 20 Jezdecký klub Tachov - Vilémov 4 / 66,45
30 338 Voksa Daniel CLARETINO PCT, s.r.o. Ptýrov 4 / 66,98
31 332 Vojtková Barbora ETCETERA SK Gestut Murhof Melichar o.s. 4 / 67,95
32 346 Škanderová Miroslava DELISA 3 Jezdecký klub MUSTANG 4 / 68,36
33 321 Vegrichtová Denisa CALINUS 4 Enfant Terrible s.r.o. 4 / 69,56
34 447 Hrubešová Dominika CHARDONE Top Horses, z.s. 4 / 71,95
35 414 Chýle Jan LARA 13 Sportovní stáj Chýle 4 / 73,45
36 114 Mestenhauserová Kateřina TITAN 7 JK Mělník, z.s. 4 / 73,85
36 316 Finsterle Sára LEXIS CANAMIPHARM TEAM 4 / 73,85
38 349 Staněk Václav IDARIO VAN HET NETEHOF Jezdecký klub Jakubov, z. s. 5 / 74,36
39 290 Papoušek Kamil HARVEY Stáj Papoušek, z.s. 5 / 74,51
40 401 Staněk Václav JESPE/MONTY 29 Jezdecký klub Jakubov, z. s. 5 / 74,78
41 451 Hrubešová Dominika KASJMIR VGW 1 Top Horses, z.s. 5 / 76,83
42 344 Kotalík Matěj SIR SID Stáj Dita Opalice z.s. 6 / 79,18
43 327 Papoušek Jiří LEGENDA VANT WINNENHOF Stáj Papoušek, z.s. 8 / 60,03
44 337 Pospíšil Ondřej ADULAR 1 Stáj Dvůr Židovice 8 / 65,26
45 342 Hanušová Kateřina Mgr. CONCERTA JS Ohrazenice 8 / 65,48
46 341 Vítek Miloslav CAPRI 100 Equestrians Club 8 / 67,41
47 317 Pokorná Hana KYRIL JK Zemědělské služby Dynín 8 / 67,94
48 395 Stehlíková Iva GOLDEN CRY JK Komárno - Nymburk, z.s. 8 / 68,36
49 400 Roučková Natálie MgA. CARLOTT Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. 8 / 68,87
50 335 Malák Vladimír CROOK JK Všetice 8 / 69,98
51 140 Richter Aleš CONVETA JK Stáj Machovi 8 / 70,79
52 350 Bieliková Nikola G-STAR 1 Jezdecký klub Exkalibur Veltěže 8 / 72,32
53 130 Dohnal Petr CANTHAGA STÁJ DOHNAL, z.s. 9 / 74,11
54 445 Štětina Jan ELDORADO-S Jezdecká stáj Schneider, z.s. 13 / 75,18
55 326 Schejbalová Karolína ESPERANZO Master Horse Club s.r.o. 14 / 78,80
56 345 Studnička Jan ESPRESSO Jezdecké Centrum Zájezd 16 / 69,85
57 325 Adam Přemysl CASMO Jezdecký klub Adam, o.s. 16 / 70,04
58 359 Jandourek Ludvík LA CARTHAGINA SK Gestut Murhof Melichar o.s. 16 / 73,70
59 358 Tomanová Kateřina CATERO INVEST AGROTRADE STABLES 17 / 76,98
60 449 Roučková Natálie MgA. ACCELERATOR 1 Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. 26 / 80,94
61 336 Pospíšil Ondřej ZANDIRO Stáj Dvůr Židovice ELM
62 320 Pospěch Daniel CROWN BOY NOVAEQUI Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. RET
62 434 Pokorná Žaneta CHACCIA SIMONA Jezdecký klub Obora Poděbrady RET

Dále startuje / Will start

Další / Next Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject