Sledujte celé nedělní finále ONLINE na naší televizi EQUITANA TV

• 14,00 - Česká pojišťovna Velká cena Martinic - 145 cm

PŘEJÍT NA EQUITANA TV

Publikováno 21. 4. 2013 10:05

Česká pojišťovna Velká cena Martinic 2013 - den třetí

V první sobotní soutěži "L**" zvítězila Soňa Křivancová s Faraonem. Kolowrat Junior Cup - "L**" na styl vyhráli: v odd.A - Jiří Tměj, Corsika Mag Centrum, v odd.B - Kateřina de Jagerová, Cassio. V Ceně společnosti PAVO - "S**" zvítězil Luděk Smaha, Britt. Vítězství v závěrečném "ST**" pro sebe vybojovali Jiří Skřivan, Kallisto. Všem gratulujeme.

Na webu jsou k dispozici sobotní výsledky a také startovní listiny nedělních soutěží, včetně startovní listiny na Velkou cenu.

Nedělní finálový den začíná v 10,00 hodin, Česká pojišťovna Velká cena Martinic 2013 startuje ve 14,00!

Celý závodní den můžete sledovat on-line na EQUITANA TV.

Publikováno 20. 4. 2013 18:54

Česká pojišťovna Velká cena Martinic 2013 - den druhý

Skončil druhý den skokových závodů. V Equiservis Amateur Tour zvítězila Lucie Balhárková, Femina, v „L*“ Michaela Šinová, W Lupicor, v "S*" Vladimír Tretera, Anabel Van`t Kathof, v "ST*" Jan Štětina, Atomic-S a v Kolowrat Junior Cupu Lucie Schmiedhamerová, Laramis.

Na webu jsou k dispozici páteční výsledky a také startovní listiny na sobotu.

I v sobotu začínáme v 8,00 hodin.

Publikováno 19. 4. 2013 20:41

Česká pojišťovna Velká cena Martinic 2013 - den první

Je za námi první den skokových závodů. V jednotlivých soutěžích postupně zvítězili: Zuzana Němcová, Renata Šíchová, Iva Holíková, Josef Pařenica a Jan Štětina.

Na webu jsou k dispozici čtvrteční výsledky a také startovní listiny na pátek.

Rovněž zítra začínáme v 8,00 hodin.

Publikováno 18. 4. 2013 20:43

Česká pojišťovna Velká cena Martinic 2013 - startovní listiny na čtvrtek

Na našem webu najdete aktuální startovní listiny na čtvrtek a uložené seznamy startujících.

První soutěž začíná v 8,00 hod.

Sledujte v neděli přenos ze závodu on-line na našem webu.

Publikováno 17. 4. 2013 21:07

Česká pojišťovna Velká cena Martinic 2013 - startovní pole uzavřena

Dnešním dnem končí jakýkoliv další příjem přihlášek bez výjimky, startovní pole jsou uzavřena a jsou možné pouze přesuny ve startovních listinách. Na našem webu najdete aktuálně uložené seznamy startujících, u soutěží 1 a 2 se jedná o startovní listiny.

V případě, že jste zaslali přihlášku a nenajdete se ve startovní listině, samozřejmě vše přijmeme při prezentaci. Omlouváme se v takovém případě, díky výpadku elektronické pošty mezi pořadatelem a administrací startovních listin tyto situace již nastaly, průběžně jsme je na základě Vašich podnětů řešili. Nikdo, kdo řádně zaslal svojí přihlášku, nebude odmítnut.

Sledujte v neděli přenos ze závod on-line na našem webu.

Těšíme se na zahájení závodů.

Publikováno 16. 4. 2013 20:05

Česká pojišťovna Velká cena Martinic 2013 - seznamy startujících

Po včerejší uzávěrce přihlášek vám přinášíme přehled přihlášených dvojic na 1.kolo Skokového poháru České pojišťovny u nás v Martinicích příští týden.

Kromě toho si dovolujeme upozornit, že v neděli 21.4.2013 budete moci sledovat průběh všech 3 nedělních soutěží on-line na našem webu www.csi-martinice.cz/live-tv. Tuto novinku vám přinášíme společně s naším mediálním partnerem, časopisem Jezdectví.

Živě také budeme přenášet nedělní závody v červnu při Memoriálu Jana Papouška, všechna nedělní finále červencového Martinického šampionátu mladých koní - Tour Magdalény Hrabánkové 2013 a samozřejmě nedělní finále Mistroství ČR dětí a juniorů v srpnu. Sledujte EQUITANA LIVE TV a kromě sportovní podívané se budete moci zúčastnit soutěží o pěkné ceny.

Publikováno 12. 4. 2013 14:52

Velká cena Martinic 2013 - další přihlášky uvolněny!!!

Dovolujeme si oznámit, že po důkladném přepočítání všech přihlášek uvolňujeme s potěšením další volná místa.

Velmi také děkujeme všem za pochopení a zaslání přihlášek i v případě objednaných boxů, protože tato praxe nebyla doposud zvykem. Umožňuje nám to přesnější zpracování startů a tím i lepší kontrolu nad celými závody.

Předpověď počasí vypadá zatím slibně, kolbiště je připraveno a v kondici. Pro ty z Vás, kteří nedorazí jakožto diváci k nám do Martinic, připravujeme letošní novinku - on-line vysílání - přenos nedělních soutěží živě na našich webových stránkách a to včetně rozhovrů a komentářů. Toto budeme aplikovat při všech závodech, vždy v neděli.

Těšíme se se tedy na další přihlášky a příští týden na viděnou.

S pěkným pozdravem

JS EQUITANA Martinice

Publikováno 9. 4. 2013 19:45

Česká pojišťovna Velká cena Martinic 2013 - INFO

V neděli 7.4. byla vyhlášena pozastávka příjmu přihlášek pro závody. Důvodem je velký počet objednaných turnajových boxů a tedy značný počet koní.

V této chvíli intenzivně zpracováváme došlé přihlášky a prosíme všechny ty, kteří mají objednané boxy, aby nám svoje přihlášky též zaslali. Změna soutěží v průběhu závodů je samozřejmě možná.

Cílem těchto opatření je stanovit rozumný počet startů tak, abychom byli schopni důstojně realizovat celé závody. Pevně věříme, že pochopíte náše dobré úmysly, a pokud máte objednané boxy, přihlášky pošlete a umožníte tak případně příjem přihlášek dalších jezdců, kteří boxy nepožadují.  Bude-li to možné, budeme se snažit odmítnout co nejméně jezdců, ale určitou hranici počtu startovních dvojic nechceme překročit s cílem dodržet časový harmonogram závodů.

Všem, kterým v tuto chvíli nepotvrzujeme příjem přihlášek, podáme do 2 dnů informaci písemnou cestou na jejich e-mail.

Veškerou komunikaci prosíme výhradně na e-mail jizdarna@equitana.cz.

Všem děkujeme a těšíme se na viděnou.

Martin Pecka

Publikováno 8. 4. 2013 8:06

Pro velký zájem v Martinicích zastaven příjem přihlášek

V Martinicích byl ukončen příjem objednávek boxů pro Skokový pohár České pojišťovny. Pro velký zájem je pro tuto chvíli zastaven i příjem přihlášek a to i přes skutečnost, že je dle rozpisu závodů před uzávěrkou přihlášek. Tato uzávěrka se netýká přihlášek do nedělní soutěže Česká pojišťovna Velká cena Martinic a dále všech, kdo mají objednané a potvrzené boxy.

Další informace přineseme v pondělí 8.4.2013.