Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  25. 07. 2024 - 28. 07. 2024

Martinice - zrušení CSI Zduchovice kvůli nám? Nesmysl!!Nevím, kdo z funkcionářů JC Zduchovice psal tuto tiskovou zprávu, protože se jedná o nepravdivou tiskovou zprávu.

1. Martinice uveřejnily svoje termíny více než 6 týdnů před ČJF. O Zduchovicích nemluvě. 

2. V zápisech Výkonného výboru ČJF není o CSI Zduchovice 2014 až do prosince ani zmínka. Pouze to, že JK La Bohéme Zduchovice stále dluží poplatek za zrušení CSI 2013!!!!

3. Při sestavování kalendáře nemohu být prorokem a tušit, že závody, které se léta pořádaly v červnu, chce někdo přesunout na jiný termín, který byl léta volný!! A když si pak někdo s přesunem vzpomene pozdě, je mi líto.

4. Závody a 140 cm v Martinicích vadí, ale že Středočeská oblast schválila na ten samý termín 140 cm v Hradištku u Sadské v rámci jedné oblasti, to nikomu nevadí?  

 

Proč se se skutečně zrušilo CSI ve Zduchovicích? Asi tušíme. Ale byli bychom velmi rádi, kdyby se každý staral sám o sebe. Komentáře, které jsou třeba na FCB o " našem přisprostlém jednání" jsou absolutně z nevědomosti.

Vážené dámy a vážení pánové, děláme v Martinicích pro jezdectví dost a v žádném případě netoužíme po konfliktech. Natož po konfliktech vznikých ze lhaní a pomlouvání, vzniklých z neznalosti a z nepravdy.

Omlouvám se za tuto zprávu, považovali jsme za vhodné říci pravdu.

Martin Pecka, jednatel JS EQUITANA