Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  25. 07. 2024 - 28. 07. 2024

Martinice - boxy ve stanech jsou minulostíJak jsme vás v minulosti informovali, pro sezonu 2014 připravujeme některé novinky. Jednou z nich bude nové provedení ustájení koní při závodech, soustředěních a dalších akcích.

Prvních 26 boxů je již hotovo a prošlo první zatěžkávací zkouškou minulý víkend při soustředění s Jaroslavem Jindrou. Stavbu dalších jsme zahájili toto pondělí a budeme pokračovat tak, abychom nejpozději při prvních závodech v dubnu 2014 nabídli kompletní kapacitu 190 boxů.

V reálu to znamená, že tyto boxy najdete celkem ve 4 samostaných halách. Každá z nich má vlastní rozvody pitné vody, náležité osvětlení. Jedna z těchto hal pak bude přes teplé období roku sloužit jako ustájení, na zimu pak budou boxy vyjmuty, zavezen pískový povrch a hala se tak na zimu  změni v druhou krytou jízdárnu areál EQUITANA Martinice. To nám umožní realizovat v příštím roce plnou halovou sezonu včetně závodů. Počet boxů na zimu se pak zmenší na celkem 130 boxů, což bude pro naše podmínky jistě plně dostačující.

Dodavatelem všech těchto hal je společnost Pila Martinice s.r.o.