Česky English
Jezdecká společnost EQUITANA Martinice
  11. 07. 2024 - 14. 07. 2024

Mistrovské Martinice otevírají své brányMistrovské Martinice otevírají své brány

Již pouze hodiny zbývají do startu jednoho z vrcholů letošní parkurové sezony.
Dějištěm skokového MČR kategorií U25, ženy, jednotlivci a družstva se po odmlce staly opět středočeské Martinice.
Přípravy v areálu, ležícím v těsné blízkosti Březnice, v těchto chvílích finišují.

Brány Equitany se pro účastníky MČR otevřou již ve středu 24.7.2019.
Čtvrteční ráno bude od 8.00 hodin patřit prezentaci všech účastníků, která bude probíhat v SENÍKU. Letošní účast je opravdu excelentní. V Martinicích se představí bezmála dvě stovky koní.
S úderem čtvrteční osmé hodiny ranní se u vstupu do areálu na místě všem dobře známém, otevře i veterinární přejímka koní, která bude stejně jako prezentace ukončena v 15.00 hodin.

Mistrovská aréna, která je ve skvělé kondici, se otevře jezdcům a koním ve čtvrtek v 11.00 hodin, kdy odstartují zahajovací tréninky.
11.00 - 13.00 hodin bude výška překážek 120 - 130 cm
13.30 - 15.00 hodin bude výška překážek 125 - 135 cm
15.30 - 17.00 hodin bude výška překážek 130 - 140 cm

Dvojice se mohou zúčastnit tréninku v libovolné části, skákat ovšem mohou pouze v části, na kterou mají splněnu kvalifikaci!!!

Čtvrteční podvečer je vyhrazen tradiční schůzce vedoucích ekip, stewardů, sboru rozhodčích a všech představitelů mítinku, v rámci které bude také vylosováno pořadí družstev pro první kolo mistrovské soutěže.
Jelikož tato schůzka je i pravidelným slavnostním zahájením celého mistrovství, věříme, že všichni zúčastnění dodají tomuto okamžiku noblesu a eleganci i zvoleným oděvem.

První kola mistrovských soutěží ve všech kategoriích odstartují v pátek ráno.
Sobotní program budou tvořit druhá kola mistrovských soutěží a poprvé ožijí i stupně vítězů a to v kategorii družstev, která je pravidelně skvělou sportovní podívanou.
Dekorování mistrovského družstva proběhne nejen na kolbišti ihned po skončení soutěže, ale i v legendárním martinickém SENÍKU, kde odstartuje tradiční párty mistrů v sobotu večer. Pro vítězné družstvo je i letos připravena večerní pártyprémie.
Nedělními třetími koly se uzavřou mistrovské soutěže v kategoriích U25, ženy a jednotlivci.

Věříme, že je před námi úspěšný mítink, v rámci kterého proběhne v duchu fair play korunovace letošních skokových králů.
Mistrovské Martinice Vás zvou!!!